Kuidas kuivi juukseid hooldada

Vabane sellel kevadel lõhenenud juukseotstest nende kuivadele juustele mõeldud hooldusnippide abil. Avasta NIVEA parimad juuksehooldused ja juuksehooldustooted, mis aitavad su juuksed jälle elavaks muuta.

Kuidas ja miks kuivi juukseid hooldada

Loe lähemalt, mis põhjustab juuste kuivust ja juukseotste lõhenemist ning õpi tundma juuksehooldustehnikaid, mis taastavad sinu juuste ilu ja sära.
kuivad-juuksed-lumi

Millised on kuivad juuksed ja miks on need rohkem levinud talvel?

Igaüks teab, millised on kuivad juuksed, aga kas tead, mis juuste kuivust põhjustab? Juuste haprus tuleneb sellest, et peanahas on vähe rasu, mis on juuste loomulik õli. Kui keha ei tooda piisavalt rasu, siis on juuksed kuuma siseõhu või pakase kahjuliku mõju suhtes tundlikumad.

kuivade-juuste-lõikus

Mis on lõhenenud juukseotsad ja kuidas vältida nende tekkimist?

Juukseotste lõhenemist põhjustab juuksejuurte hapraks muutumine. See ilmneb sageli liigsel kokkupuutel kuumuse ja kuivusega või siis, kui juukseid liigselt räsitakse. Sinu juukseid aitab tugevdada nende lõikamine iga kuue kuni kaheksa nädala tagant

Kuidas mõjutavad sinu juukseid talvekuud?

Talvekuudel muudavad külm välisõhk ja siseruumide keskkütte kuiv kuumus juuksed kuivaks ja elutuks.

Kui siia lisandub veel juuste fööniga kuivatamine, siis pole ime, et juuksed kaotavad loomuliku niiskuse, muutuvad kuivaks ja juukseotsad kipuvad lõhenema.

Kevadel on kõige parem juukseid turgutada spetsiaalsete toodetega nagu NIVEA Repair & Targeted Care šampoon makadaamiaõli ja Eucerit®-iga, mis hooldab ja parandab juukseid seestpoolt.


Kuivad juuksed – kuidas probleemist jagu saada

Saa jagu talvega kaasnevatest muredest siin tutvustatud juuksehoolduse nõuannete abil. Leia parim viis oma januste juuste toitmiseks ja nende kaitsmiseks juukseotste lõhenemise eest.
kuivade-juuste-toit

Parim toit tervete juuste heaks

Tervete juuste jaoks tuleks süüa häid rasvu sisaldavat toitu. Sinu menüüs võiksid olla avokaado, kõrvitsaseemned, rohelised lehtköögiviljad ja linaseemned, mis kõik sisaldavad rikkalikult oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid.

5 ideed juuste kevadiseks puhastuseks

  1. Lõhenenud juukseotste trimmimine
  2. Täiesti uue soengu või lõikuse valimine
  3. Juuste koormuse vähendamine lühikese sasitud lõikusega
  4. Juuste elustamine uue värvi või triipudega 
  5. Kuivade juuste hellitamine juuksemaski või -hooldusega

Kuivade juuste igapäevane hooldus

Külmadel kuudel kanna oma nahale rohkem niisutajat, juukseid on talvel kasulik turgutada, kasutades rikkalikult juuksehooldustooteid.

Vali näiteks NIVEA Hairmilk šampoon, mis niisutab intensiivselt juukseid ilma neid sealjuures peadligi surumata.

Parema tulemuse saavutamiseks kasuta pärast pea pesemist NIVEA Hairmilk palsamit.

Parim nõuanne: lase juustel eelnevalt täielikult ära kuivada ja kasuta alles siis juuksesirgestajat või lokitange, et mitte juuksenääpsu kahjustada.

product-stage-bg