kuidas-päikesekaitse-toimib-pealkiri

Kuidas päikesekaitsevahend toimib?

Avasta päikesekaitsevahendite taga olev teadustöö

Loe lähemalt SPF-ist ja sellest, kuidas päikesekaitsevahendid su nahka päikesepõletuse eest kaitsevad. Lisaks anname nõu, kui tihti päikesekaitsevahendit peale kanda.

Päikesekaitse A-st Ü-ni

Spreidest ja aerosoolidest veekindlate toodeteni – uuri välja, milline päikesekaitsevahend on sinu jaoks parim ja kui tihti tuleb päikesekaitsevahendit peale kanda.

Millist tüüpi päikesekaitsevahendit eelistad?

Saadaval on nelja tüüpi päikesekaitsevahendeid: pumppihustiga vahendid, päästikpihustiga vahendid, piimad ja aerosoolid. Milline on sinu lemmik?

Päikesekaitse põhitõed

Nüüd, kus teame kõike olulist päikesekaitsetoodete eri tüüpide kohta, on aeg välja uurida, kuidas päikesekaitsevahendid nahal täpselt toimivad.

Mis juhtub nahaga, kui kasutad päikesekaitsevahendit?

Päikesekaitsevahendeid kasutades püsib su nahk terve, loomuliku ja ilusana. Päikesekaitsevahend aitab kaitsta päikesepõletuse ja pikaajaliste nahakahjustuste (nt kortsud) eest ning vähendab nahavähki haigestumise ohtu.

Päikesekaitsetooted, nt kaitsev, värskendav ja jahutav värvitu päikesekaitsesprei NIVEA SUN Protect & Refresh Invisible Cooling Sun Spray SPF 20, mitte ainult ei kaitse nahka päikese eest, vaid neil on ka kerge, niisutav ja meeldiva jahutava efektiga koostis, mis jätab naha värskeks ja siidiseks.

Kuidas päikesekaitsevahend toimib?

Päikesekaitsevahend tekitab kaitsva barjääri sinu naha ja päikese UV-kiirguse vahele. Enamik päikesekaitsevahendeid sisaldavad nii UV-kiirgust peegeldavaid mineraalfiltreid kui ka keemilisi filtreid, mis neelavad kiirgust, et nahal ei tekiks päikesepõletust.

Ilusad sõnad