BLACK & WHITE CLEAR PULK-ANTIPERSPIRANT

40 ml

Head omadused

Higistamisvastane hooldus

Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • 48h tõhus niiskusvastane kaitse
  • Usaldusväärne kaitse tõhusate lõhnaainetega
  • Säilitab su riiete algse värvi
  • Ei jäta nahale ega riietele jääkaineid
  • Ilma etüülalkoholita
  • Dermatoloogiliselt testitud

Toote lisateave

Meie sari NIVEA Black & White, mis on loodud koostöös Hohensteini instituudi tekstiiliekspertidega, pakub sulle usaldusväärset higistamisvastast kaitset. Selle ainulaadsed lõhnaained tõkestavad LÕHNA. See võitleb HIGI vastu 48 tundi. See kaitseb PLEKKIDE eest, et säilitada su riiete algne värv. See ei jäta JÄÄKE nahale või riietele ega ärrita nahka, kuna sellel on optimaalne koostis igapäevaseks kasutuseks. Lühidalt: meie parim deodorant hoiab sinu ja su lemmikrõiva täiuslikult kaitstuna – igas olukorras.

Hoiatus!

Ärge kandke ärritunud või kahjustunud nahale.

Tootenumber 82236 (82236-07600-23)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol), Värvained

Sisaldab: Stearyl Alcohol, PPG-14 Butyl Ether, Cyclomethicone, Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex Gly, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Talc, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate SE, Laureth-7 Citrate, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, BHT, Linalool, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum