DUŠIGEEL SILVER PROTECT

250 ml

Head omadused

Puhastav
Kõik nahatüübid

Toote lisateave

NIVEA Men® dušigeel Silver Protect meestele on mõeldud keha, näo ja juuste pesemiseks. Selle värskendava dušigeeli uuenduslik koostis sisaldab hõbedaioone, mis, nagu on teaduslikult tõestatud, takistavad bakterite tekkimist ja aitavad sel viisil säilitada duši all käimise järgselt tekkivat värskust pikaks ajaks. Dušigeeli kerge konsistents muutub õrnalt hooldavaks vahuks, mis peseb ja värskendab sinu nahka ja innustab sind tegutsema. See toode on loodud spetsiaalselt meestele, tagades duši all käies tervikliku nahahoolduse ja mõjub tõelise energiasüstina. See antibakteriaalne dušigeel annab puhtus- ja värskustunde kogu päevaks. Võid oma igapäevast hooldusrutiini täiendada sama sarja teiste toodetega, nagu raseerimistooted Silver Protect, pulk- või kuul-antiperspirandid Silver Protect.

Hoiatus!

Väldi kokkupuudet silmadega.

Tootenumber 80816 (80816-07600-43)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Silver Citrate, Butyl Acrylate/Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Styrene Copolymer, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Glycol Distearate, Laureth-4, Benzophenone-4, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Coumarin, CI 61570, CI 16035, CI 10316