(0)

JAHUTAV RASEERIMISJÄRGNE NÄOVESI SENSITIVE

100 ml

Head omadused

Rahustav
  • Leevendab kiiresti ärritusi
  • Annab leevenduse ja jahutuse tunde
  • 0% alkoholi, ilma põletustundet
  • Ei jäta nahale rasvast, kleepuvat kihti ja imendub kiiresti
  • Nahataluvus katsetatud tundliku nahaga meeste hulgas

Toote lisateave

NIVEA Men® jahutav raseerimisjärgne näovesi Sensitive on mõeldud tundliku naha hooldamiseks. See sisaldab 0% alkoholi ning on rikastatud kummeli ja merevetikate ekstraktiga, mis vähendab raseerimisjärgset ärritust ja leevendab punetust. Samal ajal jahutab ja niisutab raseeritud nahka õrnalt, kõrvaldades põletustunde, andes meeldiva värskuse ja meheliku lõhna. Nahk näeb kohe pärast raseerimist välja terve, on sile ja katsudes pehme. Optimaalse tulemuse saavutamiseks kasuta koos teiste tootesarja NIVEA Men® Sensitive toodetega: jahutava raseerimisvahu või raseerimisgeeliga Sensitive.

Tootenumber 88540 (885400760003)

Hinnangud ja arvustused

0
pole veel hinnatud (0 Arvustused)

Spetsiaalsed koostisosad

Kummeliekstrakt

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dipropylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Menthoxypropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Maltodextrin, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Parfum