(0)

KUUL-ANTIPERSPIRANT PEARL & BEAUTY

50 ml

Head omadused

Higistamisvastane hooldus
Pärliekstraktid
Kõik nahatüübid
Normaalne nahk
  • Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud
  • Ei sisalda alkoholi ega värvaineid
  • Ideaalne pärast raseerimist ja depileerimist
  • 48-tunnine kaitse higistamise eest ja NIVEA® õrn hooldus
  • Siledad ja hoolitsetud kaenlaalused – tänu pärliekstraktile

Toote lisateave

NIVEA® kuul-antiperspirant Pearl & Beauty pärliekstraktiga tagab tõhusa kaitse liigse higistamise eest ja ühtlustab naha tooni kaenlaalustes, muutes need sama kauniks kui sinu ülejäänud keha. Tootes on tõhusalt ühendatud antiperspirandi laitmatu kaitse ja NIVEA® õrn hooldus. Tänu õrnale koostisele võib toodet kasutada ka pärast raseerimist ja depileerimist, see ei ärrita nahka, hoolitseb naha eest ja tagab, et sinu kaenlaalused on alati siledad ja kuivad. Antiperspirant muudab sinu kaenlaalused siidiselt pehmeks ja jätab nahale meeldiva lõhna, mis saadab sind veel palju tunde pärast toote kasutamist. Toode on saadaval ka pihustatavana. Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud.

Tootenumber 83735 (837350761523)

Hinnangud ja arvustused

0
pole veel hinnatud (0 Arvustused)

Spetsiaalsed koostisosad

Pärliekstraktid

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol, Värvained

Sisaldab: Aqua, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, Hydrolyzed Pearl, Persea Gratissima Oil, Trisodium EDTA, Geraniol, Benzyl Alcohol