(0)

LÄBIPAISTEV PÄEVITUSSPREI PROTECT & REFRESH

20 Päikesekaitsefaktor 200 ml

Head omadused

Päikesekaitse
  • Tagab kiire kaitse ja meeldiva jahutusefekti, mis värskendab nahka
  • Väga kerge ja väherasvane koostis – imendub kiiresti ja ei jäta nahka kleepuvaks
  • Veekindel toode
  • Sisaldab mentooli, mis jahutab meeldivalt nahka
  • UVA-/UVB-filtrite süsteem, mis tagab tugeva kaitse SPF 20

Toote lisateave

NIVEA® SUN läbipaistev päevitussprei Protect & Refresh SPF 20 on nähtamatu, erakordselt kerge ja mitterasvase koostisega, mis imendub kiiresti, jätmata nahka kleepuvaks. Sprei annab kiire ja tõhusa kaitse ning meeldiva jahutustunde, tänu millele on nahk kaitstud kahjuliku päikesekiirguse eest ja samal ajal mõnusalt värskendatud. Tänu ainulaadsele pealekandmisviisile on toodet mugav ühtlaselt nahale kanda isegi raskesti ligipääsetavates kohtades. Toode sisaldab mentooli, mis jätab nahale meeldiva jahutustunde. Toode on veekindel – nahk on piisavalt kaitstud ka ujumise ajal. Päikesekaitsefaktor SPF 20 tagab ohutu päikese käes viibimise, ilma päikesepõletuse tekkimise riskita. Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud.

Tootenumber 85802 (858020154017)

Hinnangud ja arvustused

0
pole veel hinnatud (0 Arvustused)

Õpetused

11

Enne kasutamist loksuta pakendit tugevalt!

22

Väldi toote sissehingamist, ära pihusta toodet otse näole ega silmadele.

33

Kanna enne päikese kätte minekutkülluslikus koguses nahale.

44

Kanna aeg-ajalt peale uus kiht päikesekaitsevahendit, eriti pärast ujumist, higistamist või rätikuga kuivatamist, et säilitada algne kaitse.

55

Toote ebapiisavas koguses kasutamine nõrgestab oluliselt kaitset.

Spetsiaalsed koostisosad

UVA/UVB-filter

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Alcohol Denat, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, Homosalate, Octocrylene, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Menthol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Parfum