(0)

NIVEA KUUL-ANTIPERSPIRANT DRY COMFORT

50 ml

Head omadused

Higistamisvastane hooldus
Mineraalid
Kõik nahatüübid
Normaalne nahk

Toote lisateave

NIVEA® kuul-antiperspirant Dry Comfort Plus annab tõhusa kaitse liigse higistamise eest. Kuiv ja kestev kaitse ebameeldiva higilõhna eest püsib pärast nahalekandmist kaua peal. Esimest korda töötas NIVEA® uurimisosakond välja toote, mis sisaldab lisaks teist higistamisvastast toimeainet. See on unikaalne süsteem DryPlus, mis annab kuni 48-tunnise kaitse soovimatu lõhna eest. Mineraale sisaldav toode on antiperspirandi laitmatu kaitse ja NIVEA® õrna hoolduse täiuslik kombinatsioon. Antiperspirant on saadaval ka pihustatava tootena.

Tootenumber 81611 (816110761523)

Hinnangud ja arvustused

0
pole veel hinnatud (0 Arvustused)

Õpetused

11

Kanna kaenlaaluste nahale.

22

Lase kuivada.

33

Ära kasuta vigastatud või ärritustega nahal.

Spetsiaalsed koostisosad

Mineraalid

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Värvained, Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, Aluminum Sesquichlorohydrate, Magnesium Aluminum Silicate, Persea Gratissima Oil, Trisodium EDTA, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Benzyl Benzoate