(0)

RAHUSTAV PÄEVITUSJÄRGNE SOS-IHUPIIM

200 ml

Head omadused

Päikesekaitse
  • Leevendab punetust ja toob päikesest ärritunud nahale leevendust
  • Jahutav toime
  • Sisaldab lagritsaekstrakti ja Hydra IQ-d
  • Aitab kaasa naha taastumisele
  • Lihtne nahalekandmine ja kohene leevendus

Toote lisateave

NIVEA® SUN rahustav päevitusjärgne SOS-ihupiim on uuenduslik toode, mis leevendab punetust, vähendab päikesest tingitud ebamugavustunnet ja põletust. Toode sisaldab lagritsaekstrakti ja ainulaadset tehnoloogiat Hydra IQ, mis aitab uuendada naha kaitsekihti ja lihtsustab naha taastumist. Ihupiimal on meeldivalt kerge, jahutav koostis ja seda on päikesepõletusega nahale väga lihtne kanda. Toode pakub tundlikule ja ärritunud nahale kiiret leevendust ja niisutust. Toode on dermatoloogiliselt katsetatud.

Tootenumber 85836 (858360154017)

Hinnangud ja arvustused

0
pole veel hinnatud (0 Arvustused)

Õpetused

11

Kanna enne päikese kätte minekut külluslikus koguses nahale.

22

Õigel kasutamisel piisab pakendist täiskasvanud inimesele umbes 6 kasutuskorraks.

33

Kanna aeg-ajalt peale uus kiht päikesekaitsevahendit, eriti pärast ujumist, higistamist või rätikuga kuivatamist, et säilitada algne kaitse.

44

Toote ebapiisavas koguses kasutamine nõrgestab oluliselt kaitset.

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Alcohol Denat, Glyceryl Glucoside, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Sodium Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Linalool, Citral, Limonene, Parfum

Rohkem selle sarja tooteid