NIVEA Banner

Lihtne viis, kuidas juukseid kohevamaks muuta

Tee lõpp peadligi hoidvatele salkudele. Sea oma juuksed tippvormi! Stilistide maailma teadmisi kasutades on üsna lihtne muuta oma juuksed kiiresti kohevamaks.

Optimaalne lõikus: rohkem kohevust õhukestele juustele

0137_HC_kerge_viis_muuta_juuksed_kohevamaks_sissejuhatus

Juukseotste eest hoolitsemine

Ka õhukeste juuste korral peaksid laskma iga nelja kuni kuue nädala tagant juukseotsi lõigata. Tänu sellele näevad juuksed jälle välja elujõulised.

Järk-järguline lõikus

Terved ja säravad juuksed algavad lõikusest. Kas eelistad pikki juukseid? Sellisel juhul muudab järk-järguline lõikus sinu juuksekrooni voogavaks ja annab viivitamatult kohevust juurde. Eriti õhukeste juustega naised peaksid nõu küsima oma juuksurilt – spetsiaalsed juukselõikustehnikad aitavad juustel välja näha kohevamad ja struktuursemad.

Pesemine ja soengusse seadmine: kuidas teha seda õigesti

Tervete juuste jaoks on kõige olulisem väga hea hooldus. Seetõttu peaksid valima juuksehooldustooteid vastavalt oma juuste vajadustele – nii näevad need välja pehmed ja ilusad.

Juuste õige pesemine:

  • Spetsiaalsed šampoonid, nagu NIVEA Volume Care šampoon, tugevdavad keratiini abil juuste struktuuri ja muudavad juuksed kohevamaks.
  • Suvel peaksid pesema juukseid sagedamini. Higi muudab juuksed rasvaseks – see ei sobi kohe üldse, kui soovid, et juuksed oleksid kohevad.
  • Teine võimalus on kasutada kuivišampoone, mis annavad juustele täiendavat värskust, samal ajal kui nende puudrilaadne konsistents annab juuksejuurtele kohevust.
  • Jälgi, et valid spetsiaalselt oma juuksetüübile välja töötatud šampooni. Loe siit lähemalt, milline šampoon igale juuksetüübile kõige paremini sobib.
0137_HC_kerge_viis_muuta_juuksed_kohevamaks_osa_2_1
Kohevust lisavad palsamid, nagu NIVEA Volume Care palsam, on habrastele juustele eriti head. Palsam niisutab juukseid ja muudab need pärast pesemist kohevamaks.
0137_HC_kerge_viis_muuta_juuksed_kohevamaks_osa_2_2
Kui kammid juukseid nende loomupärasele kasvule vastassuunas, tõstab see juuksejuuri ja muudab juuksed kohe kohevamaks.

Nõuanded pärast juuste pesemist

Nüüd on aeg juukseid stiliseerida: NIVEA Volume Care soenguvaht aitab muuta ka pikad, sirged juuksed kohevamaks. Masseeri lihtsalt väike kogus vahtu juuksejuurtele ja kuivata fööniga ümmarguse harja ümber. See muudab juuksed kohe kohevaks. Uuringud on näidanud ka, et väike peamassaaž võib imet teha: seega juukseid föönitades masseeri peanahka väikeste ringikujuliste liigutustega. See tõstab juuksejuuri ja muudab nii juuksed kohevamaks. Eksperdid soovitavad samuti kasutada difuusorfööni, mis annab kohevust lokkis juustele.

Stiliseerimine: vähem on rohkem

Ära kunagi koorma juukseid liigsete stiliseerimistoodetega. Siia sobib eriti hästi vana ütlus: vähem on rohkem. Liiga palju juuksevahtu ja teisi tooteid suruvad juuksed peadligi, muutes need kangeks ja jõuetuks. Siiski aitab väike kogus juukselakki juukseid kohevamaks muuta – lihtsalt pihusta altpoolt juustesse vähehaaval juukselakki. See tõstab üksikuid juuksesalke ja vähendab staatilist elektrit. 

Kui oled aastaid kandnud seitlit ühel pool, siis tasuks pisut oma stiili muuta: tee lihtsalt seitel teisele poole. See aitab juuksejuurtel jälle üles tõusta ja muudab juuksed kohe kohevamaks.
kerge_viis_muuta_juuksed_kohevamaks_osa
Sinu juuksed muutuvad kohevamaks, kui kuivatad neid fööni ja suure ümmarguse harjaga – lõpetuseks pihusta pisut juukselakki ja sinu uus kohev soeng ongi valmis.
product-stage-bg