Ideaalne šampoon sinu juustele

Juuste parima hooldamise jaoks vajad ideaalselt oma juuksetüübile sobivat šampooni. Siit leiad ülevaate erinevatest juuksetüüpidest ja õigetest hooldusviisidest, mis vastavad sinu vajadustele. Nii on su juuksed päevast päeva parimas seisundis.

Sinu juuksed – täiuslikult hoolitsetud

Tervete, ilusate ja läikivate juuste saamiseks on vaja õiget hooldust. Esimese asjana tuleb valida oma juuksetüübile õige šampoon.
Diamond Gloss

Püüa pilke oma läikivate juustega

Spetsiaalsed läikešampoonid, nagu Diamond Volume Care Shampoo, panevad su juuksed sädelevalt läikima.

Sammsammuline teekond unistuste juusteni

Juuksehoolduse hulka peaks kuuluma juuste vajadustele sobiva šampooni kasutamine. Kvaliteetsed šampoonid eemaldavad põhjalikult mustuse, soenguviimistlusvahendite jäägid ja naharasu ning tagavad kogu peale erakordselt värske tunde. 

Parimate tulemuste saamiseks masseeri Kreeka pähkli suurune šampoonikogus juuksejuurtele ja kanna seejärel toodet ka ülejäänud juustele. 

Šampoonitatud juuste veidi tugevam masseerimine aitab tõhusamalt rasvu lahustada. Šampooni mõjumine ei võta aega ja seepärast võid selle kohe välja loputada, aga loputa kindlasti seni, kuni vesi jääb puhtaks.

Papaia
Looduslikult hoolitsetud – läikivad juuksed looduslike koostisainetega

Papaia

Loodusliku papaiaekstraktiga šampoon taastab juuksed sügavalt ja silub juuste pinda.
Sidrunmeliss
Looduslikult hoolitsetud – läikivad juuksed looduslike koostisainetega

Sidrunmeliss

Selge pea: sidrunmelissi sisaldav šampoon garanteerib juustele värskuse.
Bambus
Looduslikult hoolitsetud – läikivad juuksed looduslike koostisainetega

Bambus

Nähtav tervis: bambuseekstrakti sisaldav koostis tugevdab juukseid juurtest alates ja muudab need eriti vastupidavaks.

Õige juuksehooldus oleneb juuksetüübist

Kui valid endale šampooni, siis lähtu oma juuste struktuurist ja seisundist. 

  • Šampoon, mis ei sisalda silikooni, sobib eriti hästi õhukestele juustele, sest see ei tee juukseid raskeks. Silikoonivaba šampoon NIVEA Hairmilk Shampoo õhukestele juustele sisaldab piimavalke ja niisutab juukseid hästi.
  • Tugevdavad šampoonid sisaldavad toitvaid õlisid ja neid peaks kasutama kahjustatud juuste puhul. NIVEA Intense Care & Repair Shampoo on valke ja õlisid sisaldav tõhusalt hooldav šampoon, mis parandab juuste struktuuri ning vähendab otste lõhenemist ja juuste murdumist.
  • Värvitud juuste šampoonid, nagu NIVEA Colour Care & Protect Shampoo hoiavad juuksevärvi värskena ja annavad juustele särava läike.
  • NIVEA Express Care 2 in 1 Shampoo on palsamit sisaldav šampoon, mis puhastab juukseid ja peanahka õrnalt, kuid põhjalikult. Toode annab juustele taastatud ja värske tunde.

Kuidas teha kindlaks oma juuste tüüp?

Keratiin

Hea struktuuriga

Juuste struktuuri põhiline komponent on keratiin. Vedelat keratiini sisaldavad šampoonid aitavad juuste head struktuuri säilitada ja kahjustatud juukseid taastada.

Õhukesed, kuivad või rasused juuksed

Juuste tüüp on 90% ulatuses päritav. Juuksur saab tüübi kindlaks teha juukseid analüüsides. Kui sa ei taha kohe professionaalset analüüsi teha lasta, saad oma juuksetüübi ka ise mõne konkreetse näitaja põhjal määrata. Kui su juuksed on hoolimata korrapärasest pesemisest pidevalt kaetud õhukese rasukihiga ning nende välimus on lõtv ja rasvane, siis on sul tõenäoliselt rasused juuksed. 

Kui su juuksed näevad vastupidi välja nagu õled ning on karedad ja tuhmid, kuuluvad need pigem kahjustatud juuste hulka. Kas su juuksekarvad on peenikesevõitu ja juuksed vajavad rohkem kohevust? Siis on sul õhukesed juuksed. 

Üldiselt tuleb meeles pidada, et välistegurid võivad juukseid jäädavalt kahjustada. Püsilokid kuivatavad juukseid tugevalt ning juukseid nõrgestab kuumalt föönitamine ja sage värvimine. Küsi nõu oma juuksurilt ja kohanda juuksehooldust vastavalt oma vajadustele, et su juuksed näeksid pikka aega ilusad välja.
PRODUCTSTAGE