NIVEA Banner

Hoolitse oma näo eest mitsellaarveega

Meie kiire elutempoga maailmas ei pruugi nahk saada väärilist tähelepanu. Mitsellaarvesi säästab su aega, aga pakub samas su näole õrna hoolitsust, mida see vajab.

Mitsellaarvee lisamine oma nahahooldusesse

Mis on mitsellaarvesi ja kuidas seda kõige paremini kasutada? Uurime selle populaarse toote teaduslikku tausta ja nahal toimimist.

Mis on mitsellaarvesi ja kuidas see toimib?

NIVEA mitsellaarvesi loodi spetsiaalselt kiireks, meeldivaks ja tõhusaks näopuhastusvahendiks ja meigieemaldajaks. Toode sisaldab spetsiaalseid pindaktiivsete molekulide poolt moodustatud struktuure, mida tuntakse mitsellide nime all.

Need aitavad eemaldada rasu ja muid ebapuhtusi näonahalt ning isegi meiki silmadelt ja huultelt. Mitsellaarvesi puhastab naha intensiivselt ja õrnalt vaid ühe lihtsa sammuga ning pakub pealekauba nahale niisutust. Tänu uudsele mitsellaartehnoloogiale on toode väga leebe, kuid ülimalt tõhus. Seega ei ole vaja toodet kasutamisel (vatipadjakese abil) tugevalt hõõruda ega maha loputada.

Milleks saab puhastavat mitsellaarvett kasutada?

Mitsellaarvesi on näopuhastusvahend, mida armastatakse tema mitmekülgsuse tõttu. Tänu mitsellaartehnoloogiale toimib see näopuhastaja, tooniku ja meigieemaldajana. Lisaks niisutab mitsellaarvesi nahka. Mitsellaarvesi teeb oma tööd alati korralikult nii päevase mustuse eemaldamisel kui ka meigi mahavõtmisel.
micellar

Seitse viisi, kuidas mitsellaarvesi aitab sul oma näo eest hoolitseda

  • Mitsellaarvesi eemaldab meigi mugavalt.
  • Puhastab intensiivselt ja laseb nahal vabalt hingata.
  • Mitsellaarvesi toimib ka toonikuna.
  • Kolm ühes toime viimane samm on õrn niisutus.
  • Sisaldab väärtuslikke õlisid ja vitamiine.
  • Mitsellaarvesi eemaldab meigi ja puhastab samal ajal nägu.
  • Toodet võib kasutada ka tundlikes piirkondades, näiteks silmade ja huulte ümber.

Leebe ja hooldav puhastamine

Tundlik nahk rõõmustab tundlikule nahale mõeldud õrna hooldava mitsellaarpuhastusvee üle. Õrnad koostisained, nagu näiteks pantenool ja viinamarjaseemneõli, rahustavad nägu ja annavad kohese niisutuse. Mitsellaarvesi koos vatipadjakesega toimib nagu magnet. Pole vaja hõõruda, vaid ainult nägu üle pühkida.

Õrn ja tõhus meigieemaldaja

Mitsellaarvee võlu seisneb selles, et see toimib ka näo- ja silmameigi eemaldajana. Mitsellaarvesi eemaldab hetkega nii kerge kontorimeigi kui ka pidutsemiseks mõeldud täismeigi ja ripsmetuši. Mitsellaarvee koostis tagab kiire, kuid õrna meigieemalduse.
product-stage-bg