Black & White Silky Smooth rullantipersirant

Meie sari NIVEA Black & White, mis on loodud koostöös Hohensteini instituudi tekstiiliekspertidega, pakub sulle usaldusväärset higistamisvastast kaitset.

Size

Kõik nahatüübid

Head omadused

Higistamisvastane hooldus
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • 48h tõhus niiskusvastane kaitse
  • Usaldusväärne kaitse tõhusate lõhnaainetega
  • Säilitab su riiete algse värvi
  • Ei jäta nahale ega riietele jääkaineid
  • Ilma etüülalkoholita
  • Dermatoloogiliselt testitud

Õpetused

1
Kandke kaenlaalusele nahale.
2
Enne riietumist laske kuivada.
3
Ärge kandke ärritunud või kahjustunud nahale.

Toote lisateave

Meie sari NIVEA Black & White, mis on loodud koostöös Hohensteini instituudi tekstiiliekspertidega, pakub sulle usaldusväärset higistamisvastast kaitset. Selle ainulaadsed lõhnaained tõkestavad LÕHNA. See võitleb HIGI vastu 48 tundi. See kaitseb PLEKKIDE eest, et säilitada su riiete algne värv. See ei jäta JÄÄKE nahale või riietele ega ärrita nahka, kuna sellel on optimaalne koostis igapäevaseks kasutuseks. Lühidalt: meie parim deodorant hoiab sinu ja su lemmikrõiva täiuslikult kaitstuna – igas olukorras.

Tootenumber 83784 (83784-07615-28)

Local registration number 2728109

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Butylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Laureth-7 Citrate, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, PEG-150 Distearate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Parfum