CELLULAR EXPERT FILLER SILMADE JA HUULTE KONTUURKREEM  PUHTA FOOL- JA HÜALUROONHAPPEGA

Koostis on välja töötatud nii, et see toimiks just silmade ja huulte ümber ilmnevate vananemismärkide korral.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Vananemisvastane
Pinguldav
Värskendav
Hüaluroon
Kõik nahatüübid

Õpetused

1 1

Nuvalykite veidą.

2 2

Užtepkite kremo ant paakių odos.

3 3

Produktas patvirtintas okulistų.

4 4

Kad rezultatas būtų dar geresnis, naudokite ir kitas šios serijos kosmetikos priemones: dieninį kremą, naktinį kremą ir serumą.

Toote lisateave

Koostis on välja töötatud nii, et see toimiks just silmade ja huulte ümber ilmnevate vananemismärkide korral. Suurima hüaluroonhappe kontsentratsiooniga*. Täiustatud koostis kombineerib võimsad vananemisvastased koostisained, mis annavad kortse täitva efekti**: Puhas foolhape aitab parandada nahakiude**, mis vastutavad naha pinguloleku eest silmade ja suu ümber. Kaht tüüpi hüaluroonhape (mikro ja makro), mis niisuta ja silub nahka. TÕESTATUD TULEMUSED: Kohe: silma- ja suuümbruse nahk tundub toonuses ning värskendatud. Nahk on intensiivselt niisutatud 48 tundi. Ühe nädala möödudes: silma- ja suuümbruse peened jooned ning kanavarbad on märgatavalt vähenenud. Nelja nädala möödudes: silmaalune nahk näib niisutatud ja vähem kortsuline. Silmaümbruse nahk näeb noorem välja.

Tootenumber 82387 (82387-01540-30)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: CI 77891, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Trisodium EDTA, Sodium Carbomer, Dimethicone, Sodium Hyaluronate, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Creatine, Magnolia Officinalis Bark Extract, Hydrogenated Vegetable Oil, Cocoglycerides, 1,2-Hexanediol, Dicaprylyl Ether, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Palmitate, Behenyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Methylpropanediol, Glycerin, Aqua

Aktiivsed koostisosad: Short Chain Hyaluronic Acid / Low Molecular Hyaluronic Acid

Spetsiaalsed koostisosad

Hüaluroon