CELLULAR EXPERT FILLER SILMADE JA HUULTE KONTUURKREEM  PUHTA FOOL- JA HÜALUROONHAPPEGA

Short summary

Koostis on välja töötatud nii, et see toimiks just silmade ja huulte ümber ilmnevate vananemismärkide korral.

Head omadused

Vananemisvastane

Pinguldav

Värskendav

Hüaluroon

Kõik nahatüübid

Toote lisateave

Koostis on välja töötatud nii, et see toimiks just silmade ja huulte ümber ilmnevate vananemismärkide korral. Suurima hüaluroonhappe kontsentratsiooniga*. Täiustatud koostis kombineerib võimsad vananemisvastased koostisained, mis annavad kortse täitva efekti**: Puhas foolhape aitab parandada nahakiude**, mis vastutavad naha pinguloleku eest silmade ja suu ümber. Kaht tüüpi hüaluroonhape (mikro ja makro), mis niisuta ja silub nahka. TÕESTATUD TULEMUSED: Kohe: silma- ja suuümbruse nahk tundub toonuses ning värskendatud. Nahk on intensiivselt niisutatud 48 tundi. Ühe nädala möödudes: silma- ja suuümbruse peened jooned ning kanavarbad on märgatavalt vähenenud. Nelja nädala möödudes: silmaalune nahk näib niisutatud ja vähem kortsuline. Silmaümbruse nahk näeb noorem välja.

Tootenumber 82387 (82387-01540-30)

Õpetused

1 1

Nuvalykite veidą.

2 2

Užtepkite kremo ant paakių odos.

3 3

Produktas patvirtintas okulistų.

4 4

Kad rezultatas būtų dar geresnis, naudokite ir kitas šios serijos kosmetikos priemones: dieninį kremą, naktinį kremą ir serumą.

Spetsiaalsed koostisosad

Hüaluroon

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: CI 77891, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Trisodium EDTA, Sodium Carbomer, Dimethicone, Sodium Hyaluronate, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Creatine, Magnolia Officinalis Bark Extract, Hydrogenated Vegetable Oil, Cocoglycerides, 1,2-Hexanediol, Dicaprylyl Ether, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Palmitate, Behenyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Methylpropanediol, Glycerin, Aqua

Aktiivsed koostisosad: Short Chain Hyaluronic Acid / Low Molecular Hyaluronic Acid