NIVEA LUMINOUS630® VENITUSARMIDE VASTANE KEHAÕLI-SEERUM

Väga efektiivne õli-seerumi koostis koos koostisainega LUMINOUS630® hakkab toimima alates esimesest päevast. Ühtlustab nahatooni, et nähtavalt vähendada venitusarme, mille on põhjustanud rasedus, hormonaalsed ja kehakaalu muutused.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Ühtlane nahatoon
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Ühtlustab nahatooni, et nähtavalt vähendada venitusarme
  • Annab kohese sileda naha tunde venitusarmide suhtes
  • 48 tundi kestva niisutuse
  • Aitab vältida uute venitusarmide teket regulaarse pigistava massaažiga
  • See on tõhus ka vanemate venitusarmide vastu

Toote lisateave

Väga efektiivne õli-seerumi koostis koos koostisainega LUMINOUS630® hakkab toimima alates esimesest päevast. Ühtlustab nahatooni, et nähtavalt vähendada venitusarme, mille on põhjustanud rasedus, hormonaalsed ja kehakaalu muutused. Annab kohese sileda naha tunde venitusarmide suhtes ja 48 tundi kestva niisutuse. Aitab vältida uute venitusarmide teket regulaarse pigistava massaažiga. See on tõhus ka vanemate venitusarmide vastu.

Hoiatus!

NIVEA, venitusarmide vastane kehaõli seerum, venitusarmid, ühtlane nahatoon, looduslikud õlid, kliiniliselt testitud

Tootenumber 98948 (98948-01540-41)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum