NIVEA HOOLDAV ŠAMPOON STRONG POWER

NIVEA MEN Strong Power on meestele mõeldud šampoon nõrkade ja kohevuseta juuste igapäevaseks hooldamiseks – taastab juuste energia ja terve välimuse.

Head omadused

Hooldav
Meremineraalid
Hõrenevad juuksed

Õpetused

1 1

Niisuta juuksed.

2 2

Kanna šampoon niisketele juustele ja hõõru õrnalt juustele ja peanahale.

3 3

Pärast pesemist loputa.

Toote lisateave

NIVEA Men® Strong Power on meestele mõeldud šampoon nõrkade, energia ja kohevuseta juuste igapäevaseks hoolduseks. Šampooni koostises on ideaalses tasakaalus looduslikud koostisosad ja tänapäevased juuksehooldustehnoloogiad. Elustavate meremineraalidega šampoon tugevdab juukseid juurtest otsteni, taastab nende energia ja terve välimuse. Juuksed näevad välja tihedamad, on tugevad ja hoolitsetud. Šampoon on juustele ja peanahale õrn ning seda võib kasutada iga päev. Toode on dermatoloogiliselt katsetatud.

Tootenumber 81423 (81423-09640-55)

Local registration number 1027922

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Parfum, Linalool, Sodium Benzoate, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Maris Sal, Oryzanol, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Aqua

Spetsiaalsed koostisosad

Meremineraalid