BLACK & WHITE SILKY SMOOTH ANTIPERSPIRANT SPREI

x5 VASTU: lõhna, higistamist, plekke, jääke ja ärritajaid. Tagab 48 tunni kaitse ja meeldiva naha tunde.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Ei sisalda alkoholi
Higistamisvastane hooldus
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • 48h tõhus niiskusvastane kaitse
  • Usaldusväärne kaitse tõhusate lõhnaainetega
  • Säilitab su riiete algse värvi
  • Ei jäta nahale ega riietele jääkaineid
  • Ilma etüülalkoholita
  • Dermatoloogiliselt testitud

Õpetused

1
Enne kasutamist loksutada!
2
Hoidke pudelit kaenlaalusest 15 cm kaugusel ja pihustage. Enne riietumist laske kuivada.
3
Ärge kandke ärritunud või kahjustunud nahale.

Toote lisateave

Meie sari NIVEA Black & White, mis on loodud koostöös Hohensteini instituudi tekstiiliekspertidega, pakub sulle usaldusväärset higistamisvastast kaitset. Selle ainulaadsed lõhnaained tõkestavad LÕHNA. See võitleb HIGI vastu 48 tundi. See kaitseb PLEKKIDE eest, et säilitada su riiete algne värv. See ei jäta JÄÄKE nahale või riietele ega ärrita nahka, kuna sellel on optimaalne koostis igapäevaseks kasutuseks. Lühidalt: meie parim deodorant hoiab sinu ja su lemmikrõiva täiuslikult kaitstuna – igas olukorras.

Hoiatus!

Ettevaatust: Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada vaid ettenähtud eesmärgil. Mitte pihustada silma. Ärge kandke ärritunud või kahjustunud nahale. Pudel anda taaskasutusse täielikult tühjana. Vältida kauakestvat pihustamist ja aine vahetut sissehingamist.

Tootenumber 82282 (82282-07615-28)

Local registration number 2728054

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Palmitate, Palmitamidopropyltrimonium Chloride,Octyldodecanol, Propylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Parfum.