PIHUSTATAV ANTIPERSPIRANT FRESH ACTIVE

150 ml

Head omadused

Higistamisvastane hooldus
Ookeaniekstrakt
Kõik nahatüübid
Normaalne nahk
  • Kauakestev värskus
  • 48-tunnine kaitse liigse higistamise eest
  • Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud
  • Ei sisalda alkoholi
  • Värske, mehelik lõhn

Toote lisateave

NIVEA Men® pihustatav antiperspirant Fresh Active mereekstraktidega tagab tõhusa kaitse ja värskustunde kogu päevaks. See toode on antiperspirandi laitmatu kaitse ja NIVEA® õrna hoolduse täiuslik kombinatsioon. Toode jätab värske ja meheliku lõhna, mida on tunda ka pikka aega pärast nahalekandmist. Kaitse liigse higistamise eest kestab isegi kuni 48 tundi. Antiperspirant on saadaval ka pulgana ja kuultootena. Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud.

Hoiatus!

"Ettevaatust: Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada vaid ettenähtud eesmärgil. Mitte pihustada silma. Ärge kandke ärritunud või kahjustunud nahale. Vältida kauakestvat pihustamist ja aine vahetut sissehingamist." 

Tootenumber 82877 (82877-07615-25)

Spetsiaalsed koostisosad

Ookeaniekstrakt

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Fucus Vesiculosus Extract, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Coumarin, Linalool, Citronellol, Limonene, Parfum

Rohkem selle sarja tooteid