SÄRA ANDEV MITSELLAARVESI 5% SEERUMI, E- JA C- VITAMIINIDEGA TUHMILE JA TUNDLIKULE NAHALE.

Sära andev mitsellaarvesi 5% seerumi, E- ja C- vitamiinidega tuhmile ja tundlikule nahale. Näole, silmadele ja huultele.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Puhastav
Energiat andev
C-vitamiin
E-vitamiin
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Eemaldab efektiivselt veekindla meigi.
  • Puhastab õrnalt igapäevase ebapuhtuse.
  • Niisutab nahka ja muudab selle säravamaks, annab ühtlasema nahatooni efekti.
  • Ei jäta nahale rasvaseid jääke.
  • Ei sisalda lõhnaaineid.

Toote lisateave

Näole, silmadele ja huultele. 1. Eemaldab efektiivselt veekindla meigi. 2. Puhastab õrnalt igapäevase ebapuhtuse. 3. Niisutab nahka ja muudab selle säravamaks, annab ühtlasema nahatooni efekti. Ei jäta nahale rasvaseid jääke. Ei sisalda lõhnaaineid. 98% biolagunev ja mikroplastivaba koostis. Pudel on valmistatud 97% taaskasutatud materjalist (v.a etikett, sisu ja kork).

Tootenumber 98717 (98717-09510-01)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Lõhnaained

Sisaldab: Aqua, Isododecane, Glycerin, C15-19 Alkane, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Arginine HCL, Citrus Sinensis Fruit Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Isopropyl Palmitate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Tocopherol, Zea Mays Oil, Sodium Chloride, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride, Decyl Alcohol, CI 40800

Spetsiaalsed koostisosad

C-vitamiin
E-vitamiin