Kas sul on küsimusi imikuhoolduse kohta?

1. Kuidas tuleks üldiselt beebitooteid kasutada?

Kõigile NIVEA beebitoodetele on lisatud kasutamissoovitused. Beebitooteid võib kasutada iga päev, kandes neid õrnalt nahale puhaste käte või ainult ühe sõrmega.

2. Kas on olemas nivea beebitooteid, mis ei sisalda kummelit?

Enamik meie NIVEA beebitooteid ei sisalda kummelit. Kummelit sisaldavad ainult NIVEA õrn beebišampoon ja vannikreem, NIVEA pehme beebi vannikreem ja NIVEA õrn beebišampoon. 

3. Kas peaksin nivea beebi pesukreemi/šampooni + vannikreemi (kaks-ühes) imiku nahalt maha loputama?

Jah, kõik mahaloputatavad tooted (šampoon ja vannikreem) tuleks alati õrnalt, kuid põhjalikult maha loputada.

4. Mis vanuses võin hakata imikule päikesekaitsekreemi peale kandma?

Üldiselt soovitavad dermatoloogid, et beebid ja alla 3-aastased lapsed peaksid otsest päikesevalgust vältima, sest nende naha loomulik kaitsesüsteem ei ole täielikult välja arenenud. Alla aastased imikud ei tohiks üldse otsese päikesevalguse käes olla. Kui soovid kasutada lapse täiendavaks kaitsmiseks päikesekaitsekreemi, pakub NIVEA päikesekaitsetoodete sari lastele kõige kõrgema kaitsetasemega tooteid.

 

5. Miks on nivea beebitooted beebide tundlikule nahale eriti sobivad?

Kui otsid ilma säilitusaineteta tooteid, siis võiksid valida meie NIVEA beebiõli või NIVEA tuule- ja ilmastikukaitsekreemi beebidele.

6. Millised nivea beebitooted ei sisalda säilitusaineid?

Kui otsid ilma säilitusaineteta tooteid, siis võiksid valida meie NIVEA beebiõli või NIVEA tuule- ja ilmastikukaitsekreemi beebidele.

7. Kui tihti peaksin imikut vannitama?

Imikut ei tohiks liiga palju vannitada, et vältida beebi naha loomuliku kaitsebarjääri liigset koormamist. Hügieeni seisukohalt piisab korrast nädalas. Kui lapsele vannitamine väga meeldib, võib seda siiski sagedamini teha, aga arvesta sellega, et see liiga kaua ei kestaks, sest see võib imiku nahka ülearu kuivatada. Pea meeles: ära kunagi jäta last vees järelevalveta!

8. Kas võin beebi nahale kanda tavalist ihupiima, mida ise kasutan?

NIVEA beebitooted on loodud spetsiaalselt beebi tundlikule nahale ja nende sobivust on katsetatud. Kõiki beebitooteid on dermatoloogiliselt testitud ja need kindlustavad parima hooldust imiku nahale, mis alles areneb ega vasta veel omadustelt täiskasvanu nahale. Seetõttu soovitame kasutada beebi nahal NIVEA beebihooldustooteid, mitte täiskasvanutele mõeldud ihupiima.


Kas sul on mingi muu küsimus?

Kasuta meie kontaktivormi.