Kas sul on küsimusi juuksehoolduse kohta?

1. Kas nivea juuksehooldus- ja viimistlustooted koormavad mu juukseid ja mõjutavad juuste tervist?

NIVEA juuksehooldus- ja viimistlustooted ei koorma su juukseid ega peanahka. Vastupidi, vitamiinidega NIVEA viimistlustooted kaitsevad su juukseid igapäevase koormuse eest.

2. Millal peaks juuksevahtu kasutama?

Juuksevaht on soengu tegemisel eriti hea kohevuse andmiseks.  Juuksevahtusid tuleks eelistatult kasutada koos ümara harjaga föönitades. Neid saab siiski kasutada ka nii, et lased juustel õhu käes kuivada.  NIVEA juuksevahud annavad loomuliku ilme ja elastse hoidvuse terveks päevaks.

3. Millal peaksin kasutama juukselakki?

Juukselakk kinnitab soengu ning annab sellele kauakestva kindla hoidvuse. NIVEA soenguspreid annavad juustele nähtava läike ja hoiavad juuksed kogu päeva korras. Juukselakki pihustatakse soengu kinnitamiseks. Juukselakid sobivad ideaalselt NIVEA juuksevahtusid täiendama.

4. Mis vahe on eriti tugeval hoidvusel (extra strong hold) ja ülitugeval hoidvusel (ultra strong hold)?

Soengutooted jagatakse üldiselt erineva tasemega hoidvuse alusel, nagu elastne, eriti tugev, ülitugev, megatugev ja äärmine hoidvus. See täiendab soengu fikseerimist, mille astmed kasvavad elastsest äärmise hoidvuseni. Seega annab ülitugeva hoidvusega juukselakk su juustele tugevama hoidvuse ja vähem elastsust kui eriti tugeva hoidvusega juukselakk.

5. Kas võin kasutada viimistlustooteid, kui mul esineb kõõma?

NIVEA viimistlustoodetel ei ole tavaliselt mingit halba mõju su peanahale ega juustele. Isegi kõõma korral võid kõhklematult kõiki NIVEA soengutooteid kasutada. Kõõm on tüütu, kuid see ei pea probleeme tekitama! Soovitame kasutada NIVEA kõõmavastaseid šampoone. Kõõmavastane šampoon võitleb tänu oma toimeainete süsteemile aktiivselt kõõma vastu ja vähendab selle taasteket.

 

6. Miks sisaldavad nivea juuksehooldustooted silikoone?

Hea koostisega ja õiges koguses on silikoonidel palju häid omadusi ning seetõttu aitavad need muuta su juuksed siledaks, läikivaks ja elastseks. NIVEA tooted sisaldavad ainult kasulikke silikoone, mitte kahjulikke. Silikoone on kasutatud juuksehooldustoodetes juba alates 1980ndatest aastatest, kuigi esimesed tooted olid päris rasked ja tugevalt hooldavad, andes väga peene struktuuriga juustele osaliselt peadligi hoidvuse ja rasvase välimuse. Tänapäevased silikoone sisaldavad juuksehooldustooted ei mõju enam eelkirjeldatud moel. Kuna kõik toodetes kasutatavad silikoonid saab pesemise käigus pindaktiivsete ainetega eemaldada, ei esine enam silikoonide juustesse kuhjumist. Sinu juuksed on parimal viisil hooldatud ilma neid koormamata ja kuivatamata. Kuivõrd soovime sulle anda võimaluse valida, kas kasutada silikoone sisaldavaid tooteid või mitte, pakume NIVEA juuksehooldustoodete hulgas ka palju silikoonivabu tooteid, näiteks šampoone.


Kas sul on veel küsimusi?

Võta ühendust meie kontaktivormi kaudu.
product-stage-bg

Vaata ringi ja leia õige hooldus oma juustele!