NIVEA Banner

Kas sul on küsimusi kreemide Creme ja Soft kohta?

1. Millisele nahatüübile sobib NIVEA kreem Soft ja Nivea kreem Creme?

NIVEA kreem Creme ja NIVEA kreem Soft sobivad igale nahatüübile näo, käte ja kogu keha hooldamiseks. Kumma neist toodetest valid, oleneb sinu personaalsetest nahahoolduse vajadustest. Kui sinu nahk vajab intensiivset ja rikkaliku koostisega hooldust, siis on NIVEA kreem Creme õige valik. NIVEA kreem Soft annab nahale värskendavat niisutust, seda on kerge peale kanda, sobides ideaalselt suuremate kehapiirkondade kreemitamiseks.

2. Mille poolest erinevad NIVEA kreem Soft ja NIVEA kreem Creme?


NIVEA kreem Creme on vesi-õlis emulsioon. See tähendab, et kreem sisaldab palju õlisse uputatud veepiisku. Seetõttu saab nahk algul välise õlifaasi mõjul intensiivselt hooldatud ja seejärel niisutatud. Erinevalt sellest on NIVEA kreem Soft õli-vees emulsioon, mis tähendab, et selles on väikesed õlipiisad vees. Seepärast imendub esmalt kiiresti nahka NIVEA kreemi Soft väline veefaas, andes nahale värskendavalt niisutatud tunde. Pärast hooldavad nahka õlipiisad.

3. Miks saab NIVEA kreemi Creme toota ilma säilitusaineteta?

NIVEA kreem Creme on vesi-õlis emulsioon, mis tähendab, et selles ujuvad õlifaasis pisikesed veepiisad. Erinevalt õli-vees emulsioonist pakub seda tüüpi emulgeeritud vesi mikroorganismidele minimaalselt niiskust. Kuna NIVEA kreemi Creme on võimalik toota praktiliselt bakterivabalt ja selles on väikesed emulsioonipiisad ühtlaselt jaotunud, ei saa paljud tarbija poolt kreemi viidud mikroorganismid enam ellu jääda ja hävivad.

4. Kas võin kasutada NIVEA kreemi Creme beebi või väikelapse kuiva naha korral?

Beebi kuiva naha korral on soovitatav kasutada NIVEA kreemi Creme. NIVEA kreem Creme ei sisalda säilitus- ega värvaineid ning see sobib spetsiaalselt kuiva ja eriti tundliku nahaga beebidele.

5.  Kas võin kasutada nivea kreemi creme beebi või väikelapse kuiva naha korral?

Beebi kuiva naha korral on soovitatav kasutada NIVEA kreemi Creme. NIVEA kreem Creme ei sisalda säilitus- ega värvaineid ning see sobib spetsiaalselt kuiva ja eriti tundliku nahaga beebidele.


Kas sul on veel küsimusi?

Võta ühendust meie kontaktivormi kaudu.
product-stage-bg