1. Kas liiga sage duši all või vannis käimine on mu nahale kahjulik?

Kõik NIVEA keha pesemistooted on ekspertide välja töötatud ja sisaldavad spetsiaalset koostisainete kombinatsiooni, et anda nahale hooldatud tunne ja aidata kaitsta seda niiskuskao eest. Duši all või vannis käimine ei kahjusta su nahka. Sellegipoolest soovitavad dermatoloogid sageli, olenevalt nahatüübist ning vee omadustest ja temperatuurist, et naha loomuliku tasakaalu hoidmiseks ei peaks duši all ega vannis käima rohkem kui kaks korda päevas. Tundliku ja kuiva nahatüübi korral peaks samuti pöörama tähelepanu oma naha reaktsioonile, et teha kindlaks personaalne duši all ja vannis käimiste piirarv.

2. Kuidas teada saada, milline toode mulle sobib?

Sulle sobiva NIVEA kehapesutoote valimiseks tuleks algul teha selgeks oma vajadused ja soovid ning seejärel ühendada nendega oma lemmiklõhnad ja üldine meeleolu, mida soovid saavutada. Kreemjad dušitooted võib jagada kahte rühma: igapäevasteks hoolduseks sobilikud, täiuslikult hooldavad NIVEA kreemjad dušigeelid ning hellitavad NIVEA kreemjad dušigeelid, mille erilised lõhnad pakuvad lisanaudinguid ja hooldavale toimele lisaks ka mõnusaid iseendaga olemise hetki. Kui igatsed värskuse tunnet, siis sobivad sulle läbipaistvad dušigeelid. Läbipaistvas ja terakestega koostises on värskus ühendatud hooldusega tänu õli sisaldavatele terakestele. Kui eelistad vannis käia, siis võib salgupärase NIVEA lõhna ja hooldavate koostisainetega NIVEA hooldav vannikreem olla sulle sobiv valik. Samuti leidub sobivaid NIVEA kehapesutooteid erivajaduste korral, nagu ketendav, väga kuiv või tundlik nahk. Seejärel tuleb sobivas tootekategoorias vaid endale kõige meeldivam lõhn valida.

3. Kuidas nivea kehapesutooted ka minu naha eest hoolitsevad?

Parima hoolduse tagamiseks sisaldavad kõik NIVEA kehapesutooted väga õrnatoimelisi pindaktiivseid aineid ning nende nahale sobivus on dermatoloogiliselt heaks kiidetud. Enamiku toodete pH on nahale neutraalsel tasemel. Lisaks on välja töötatud palju tooteid veelgi kuivemale nahatüübile, nagu NIVEA tõhusalt hooldav kreemjas dušigeel sheavõi ja makadaamiaõliga või NIVEA Creme hooldav dušigeel, mis sisaldab algupärase NIVEA kreemi Creme õlisid ja provitamiini.  Kõige tundlikumale nahale on välja töötatud erikoostised, et tagada spetsiaalselt kohandatud pehme puhastus ja hooldus. Selline toode on näiteks väga õrnatoimeline NIVEA tasakaalustav dušigeel tundlikule nahale loodusliku kummeliekstrakti ja bisabolooliga, millel on kerge ja modernne lõhn.

4. Kui palju tuleks vannitooteid kasutada, kui seda ei ole etiketile märgitud?

Piisab kergest sortsust (kuni 30 ml) vette, aga toodet võib ka lisada vastavalt soovitud „kangusele” (ehk vahukogusele).

5. Kas võin kasutada NIVEA kehapesutoodet ka juuste pesemiseks? 
Jah, üldiselt tohib NIVEA dušitooteid kasutada ka juuste pesemiseks, nt NIVEA dušitooted meestele on ettenähtud kogu keha, juuste ja näo pesemiseks. Nende puhul on head tulemused juuste pesemisel leidnud kinnitust meeste tehtud praktiliste kasutamiskatsete käigus. Kõik NIVEA kehapesutooted on välja töötatud esmajoones nii, et need vastaksid naha vajadustele.
Ka su juustele parima hoolduse pakkumiseks soovitame meie NIVEA juuksehooldustoodete laia valikut, kuhu kuulub mitmeid erinevaid šampoone erinevatele juuksetüüpidele. Eriti pikemad, värvitud ja/või kahjustatud juuksed vajavad erihooldust ja seetõttu erilisi koostisaineid. Sellisel juhul soovitame näiteks NIVEA intensiivselt parandavat šampooni, NIVEA värvihoolduse ja -kaitse šampooni või NIVEA teemandiläike šampooni.

6. Milliseid nivea kehapesutooteid oleks parem kasutada, kui on tegemist rasedusaegse naha tundlikkusega?

Raseduse ajal võivad naha omadused ajutiselt muutuda, sest hormoonid mõjutavad keha veetasakaalu ja nahk on äärmise koormuse all. Nüüd peab su nahk toimima maksimaalselt tulemuslikult. Kõrgemad hormoonitasemed ja naha venimispinged võivad tuua kaasa naha kuivustunde. Väldi enda liigset leotamist soojas vannivees, sest see soodustab naha kuivamist. Selle asemel tunneta peale NIVEA kehapesutoodete (näiteks NIVEA hooldav kreemjas dušigeel, NIVEA Creme pehme dušigeel või väga õrnatoimeline NIVEA tasakaalustav dušigeel tundlikule nahale loodusliku kummeliekstrakti ja bisabolooliga) kasutamist, kuidas nahk on meeldivalt hooldatud. Samuti võime sulle soojalt soovitada meie NIVEA looduslikku dušiõli, mis sisaldab 55% looduslikke õlisid, mis aitavad nahka elastsena hoida.

7.  Miks kipuvad tükiseebid pragunema?

Kahjuks võib seda probleemi esineda enam-vähem iga tükiseebi puhul, mida on pikka aega kasutatud. Praod tekivad siis, kui tükiseep tehakse märjaks ja siis lastakse sellel pikka aega kuivada, ilma et seda pidevalt kasutataks. Praod seebis ei mõjuta siiski toote puhastavat mõju. Praod kujutavad endast ainult esteetilist probleemi, kui nendesse hakkab kogunema mustuseosakesi, mis võivad jätta mulje, et tükiseebis on tumedaid plekke.


Kas sul on veel küsimusi?

Võta ühendust meie kontaktivormi kaudu.