Kuidas päikesekaitsevahend toimib?

Loe lähemalt SPF-ist ja sellest, kuidas päikesekaitsevahendid su nahka päikesepõletuse eest kaitsevad. Lisaks anname nõu, kui tihti päikesekaitsevahendit peale kanda.

Päikesekaitse A-st Ü-ni

Spreidest ja aerosoolidest veekindlate toodeteni – uuri välja, milline päikesekaitsevahend on sinu jaoks parim ja kui tihti tuleb päikesekaitsevahendit peale kanda.

Millist tüüpi päikesekaitsevahendit eelistad?

Saadaval on nelja tüüpi päikesekaitsevahendeid: pumppihustiga vahendid, päästikpihustiga vahendid, piimad ja aerosoolid. Milline on sinu lemmik?
kaitsev-ja-värskendav-päikesekaitsevahend
Päikesekaitsevahendite tüüpide selgitus

Pumppihustiga päikesekaitsevahend

Pumppihustiga päikesekaitsevahendeid, nt kaitsvat ja värskendavat värvitut päikesekaitsespreid NIVEA SUN Protect & Refresh Invisible Sun Spray SPF 20, saab kiirelt, mugavalt ja lihtsalt peale kanda. Sellist tüüpi päikesekaitsevahendi saad käekotti poetada ja seda igal ajal kasutada. 
kaitsev-ja-leebe-päikesekaitsevahend
Päikesekaitsevahendite tüüpide selgitus

Päikesekaitsepiim

Klassikaline toode on alati kindla peale minek. Päikesekaitsepiim kaitseb usaldusväärselt UV-kiirguse vastu. Toode on rahustav ja õrn ning seetõttu kindel lemmik.
päikesekaitsesprei
Päikesekaitsevahendite tüüpide selgitus

NIVEA aerosool-päikesekaitsevahend

NIVEA aerosool-päikesekaitsevahenditele on lisatud jahutusfunktsioon. Toode on kui värskendav udu, mis toimib väga hästi kuumal päeval, kui su nahk vajab pisut leevendust. 
õnnelik-paarike-rannas
Parim päikesekaitsevahend...

...tugevaimaks kaitseks

Kui otsid kõrge SPF-iga päikesekaitsevahendit, siis vali niisutav päikesekaitsepiim lastele NIVEA SUN Kids Moisturizing Sun Lotion SPF 50+, mis ühendab parima võimaliku kaitse niisutava nahahooldusega.
naised-päikest-nautimas
Parim päikesekaitsevahend...

...värskenduseks

Püsi värskena kogu sooja suvepäeva. Kaitsev, värskendav ja jahutav värvitu päikesekaitsesprei NIVEA SUN Protect & Refresh Invisible Cooling Sun Spray 20 High kaitseb su nahka nii UVA- kui ka UVB-kiirguse eest ja jätab nahale meeldiva jahutava tunde.

naine-päikesekübaraga
Parim päikesekaitsevahend...

...loomuliku päevituse saavutamiseks

Spetsiaalsete päikesekaitsetoodete, nt pihustatava päevitusõli NIVEA SUN Tanning Oil Spray SPF 6 eesmärk on kaitsta su nahka ning aidata sul samal ajal saavutada ilusat loomulikku päevitust.
naine-snorgeldamisvarustuses
Parim päikesekaitsevahend...

...veekindluseks

Proovi kaitsvat ja niisutavat päikesekaitsespreid NIVEA SUN Protect & Moisture Moisturizing Sun Spray SPF 30. Kerge mitte-rasvane sprei pakub nahale ideaalset kaitset ja värskendust.
ema-ja-tütar-päikesekaitsevahendit-peale-kandmas
Parim päikesekaitsevahend...

...lastele

Ujumiseks ja mängimiseks sobiv laste päikesekaitsepiim NIVEA SUN Kids Swim & Play Kid’s Sun Lotion SPF 30 on spetsiaalselt välja töötatud sinu silmateradele mõeldes. Toote väga veekindel koostis garanteerib, et lapsed on rannas vees hullates kaitstud.

Päikesekaitse põhitõed

Nüüd, kus teame kõike olulist päikesekaitsetoodete eri tüüpide kohta, on aeg välja uurida, kuidas päikesekaitsevahendid nahal täpselt toimivad.

Kuidas päikesekaitsevahend toimib?

Päikesekaitsevahend tekitab kaitsva barjääri sinu naha ja päikese UV-kiirguse vahele. Enamik päikesekaitsevahendeid sisaldavad nii UV-kiirgust peegeldavaid mineraalfiltreid kui ka keemilisi filtreid, mis neelavad kiirgust, et nahal ei tekiks päikesepõletust.

Ilusad sõnad

Mis juhtub nahaga, kui kasutad päikesekaitsevahendit?

Päikesekaitsevahendeid kasutades püsib su nahk terve, loomuliku ja ilusana. Päikesekaitsevahend aitab kaitsta päikesepõletuse ja pikaajaliste nahakahjustuste (nt kortsud) eest ning vähendab nahavähki haigestumise ohtu.

Päikesekaitsetooted, nt kaitsev, värskendav ja jahutav värvitu päikesekaitsesprei NIVEA SUN Protect & Refresh Invisible Cooling Sun Spray SPF 20, mitte ainult ei kaitse nahka päikese eest, vaid neil on ka kerge, niisutav ja meeldiva jahutava efektiga koostis, mis jätab naha värskeks ja siidiseks.

product-stage-bg