AFTER SUN BRONZE pikendav päikesejärgne kreem

Päikesejärgne kreem NIVEA SUN After Sun Bronze pikendab loomuliku päevituse kestust.

Normaalne nahk

Head omadused

Päevitusjärgne
Normaalne nahk

Product Highlights

  • Rahustav koostis
  • 48-tunnine niisutus
  • Naturaalse aaloe ja naturaalse melaniini tootmist soodustava ekstraktiga
  • Kauakestev kaunis päevitus
  • Muudab naha siledaks ja siidiseks
  • Kiire imendumine
  • Mittekleepuv ja -rasvane

Õpetused

1
Apply generously after sun exposure
2
Reapply whenever your skin feels dehydrated
3
Skin compatibility dermatologically approved.

Toote lisateave

Päikesejärgne kreem NIVEA SUN After Sun Bronze pikendab loomuliku päevituse kestust. Rahustav ja niisutav koostis naturaalse aaloe ning naturaalse melaniini tootmist soodustava ekstraktiga aitab hoida kauakestvat kaunist päevitust ja niisutab teie nahka 48 tundi. Muudab naha siledaks ja siidiseks ning ennetab naha koorumist ja ketendamist. Koostis on mittekleepuv ja -rasvane, imendub kiirelt. Nahasobivus on dermatoloogiliselt tõestatud. Kaitske iseennast ja kogu oma peret meie tootesarjadega Protect & Moisture või Protect & Bronze ning Kids Protect & Care! Proovige ka meie uusi NIVEA SUN UV Face'i päikesekaitse näokreeme, mis on loodud just näonaha kaitsmiseks!

Tootenumber 86039 (86039-01540-23)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Glycyrrhetinic Acid, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Linalool, Citral, Parfum

Aktiivsed koostisosad: Bio Aloe Vera, Pro-Melanin, Glycerine