CELLULAR EXPERT LIFT 3 PIIRKONNA NAHKA PINGULDAV SEERUM NÄOLE, KAELALE JA DEKOLTEELE

Size

Kõik nahatüübid
Küps nahk

Head omadused

Vananemisvastane
Pinguldav
Kõik nahatüübid
Küps nahk

Product Highlights

  • NÄGU: pinguldab kontuure ja vähendab nähtavalt kortse.
  • KAEL: muudab naha nähtavalt pringimaks.
  • DEKOLTEE: pinguldab nahka.

Õpetused

1
Kandke igal hommikul ja õhtul näole, kaelale ja dekolteele.
2
Kasutage bakuchioli sisaldavaid tooteid max 4 korda päevas.
3
Vältige silma sattumist.

Toote lisateave

Seerum, mis sisaldab bakuchioli, mis on tuntud rakkude uuenemise ja rakkude enda kollageeni tootmise stimuleerijana** , toimib sügaval rakkude tasandil kolmes piirkonnas: NÄGU: pinguldab kontuure ja vähendab nähtavalt kortse; KAEL: muudab naha nähtavalt pringimaks; DEKOLTEE: pinguldab nahka. Tõestatud tulemused: - 1 nädalaga on naha elastsus nähtavalt paranenud; - 2 nädalaga on naha struktuur märgatavalt tugevnenud näol, kaelal ja dekolteel 98%-l naistest***. Nahale sobivus on DERMATOLOOGILISELT TÕESTATUD. Sobib ka tundlikule nahale. * 10 korda suurem bakuchioli kontsentratsioon võrreldes bacuchioli sisaldusega, mida kasutatakse NIVEA Cellular Expert Lifti päeva- ja öökreemides. ** Testitud naharakkudel. *** Hindamine, kahenädalane uuring, 101 naist, 2022.

Hoiatus!

Kasutage bakuchioli sisaldavaid tooteid max 4 korda päevas. Vältige silma sattumist.

Tootenumber 84930 (84930-01540-31)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Caprylyl/Capryl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Bakuchiol, Sodium Hyaluronate, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Parfum, CI 16035, CI 15985