DUŠIGEEL ACTIVE CLEAN

250 ml

Head omadused

benefits-cleansing
Puhastav
Aktiivsüsi
Kõik nahatüübid
  • Aktiivsöega hooldav koostis
  • Sobib näo, keha ja juuste pesemiseks
  • Puhastab nahka ja takistab kuivamist
  • Mehelik lõhn
  • Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud

Toote lisateave

NIVEA Men® dušigeel Active Clean on mõeldud keha, näo ja juuste pesemiseks. Toote uuenduslik koostis on rikastatud aktiivsöega, mis on tuntud oma tugevate siduvate omaduste poolest – see mõjub mustusele nagu magnet. Tänu sellele on sinu nahk ja juuksed põhjalikult pestud ning vabad igasugusest mustusest. Dušigeel annab värskustunde, sellel on mehelik lõhn ja tänu õrnale koostisele on toode sobiv igapäevaseks kasutamiseks. Sinu nahk on toidetud ja hoolitsetud. Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud.

Hoiatus!

Avoid eye contact.

Tootenumber 84045 (84045-07600-45)

Spetsiaalsed koostisosad

Aktiivsüsi

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-3 Distearate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trisodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Geraniol, Citronellol, Parfum, CI 77266 (Carbon Black)