DUŠIGEEL SENSITIVE

250 ml

Short summary

Rahustav dušigeel NIVEA Men® Sensitive tundlikule nahale puhastab ja elustab õrna nahka, seda seejuures kuivatamata.

Head omadused

Puhastav

Niisutav

Bambusekstrakt

Hydra IQ

Tundlik nahk

Toote lisateave

NIVEA Men® õrnatoimeline dušigeel Sensitive meestele on mõeldud tundliku naha igapäevaseks hoolduseks. Toitvat bambusepiima sisaldav õrnatoimeline toode muutub vahuks, mis lisaks naha pesemisele ja värskendamisele ka niisutab seda. Toode ei sisalda alkoholi, sellel on nahasõbralik pH, tänu millele ei muuda dušigeel nahka kuivaks. Õrnatoimeline dušigeel Sensitive on mõeldud keha, näo ja juuste pesemiseks. Tõhusat hooldust tundlikule nahale pakuvad ka teised sarja Sensitive tooted, näiteks näopesugeel Sensitive või õrnatoimeline raseerimisgeel Sensitive.

Tootenumber 81079 (81079-07600-45)

Local registration number 1009553

Spetsiaalsed koostisosad

Bambusekstrakt

Hydra IQ

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Parfum, Limonene, Linalool, Sodium Benzoate, Glyceryl Stearate SE, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Polyquaternium-7, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Glyceryl Glucoside, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Aqua