RAHUSTAV RASEERIMISJÄRGNE NÄOVESI SENSITIVE

Nivea Men® rahustav raseerimisjärgne näovesi Sensitive rahustab kiiresti ärritunud nahka.

Tundlik nahk

Head omadused

Rahustav
Värskendav
Ei sisalda alkoholi
Kummeliekstrakt
Tundlik nahk

Product Highlights

  • Leevendus 5 nahaärritus tunnuse eest: põletustunne, punetus, kuivus, kiskumistunne ja sügelus
  • Värskendab kohe nahka,muutes selle siledamaks
  • Kiiresti imenduv,õlivaba, ei kleepu
  • Dermatoloogiliselt testitud tundliku nahaga meestel

Toote lisateave

NIVEA Men® rahustaval raseerimisjärgsel näoveel Sensitive on kummeli ja aaloega täiustatud koostis, tänu millele neutraliseerib toode kiiresti ja tõhusalt raseerimisjärgse kõrvetustunde. Toode ei sisalda etüülalkoholi ning annab nahale värskuse ja mugavustunde. Tundlik nahk on katsudes sile, näeb välja terve ja hoolitsetud. Toode on dermatoloogiliselt katsetatud. Parima tulemuse saamiseks kasuta koos teiste NIVEA Men® tootesarja Sensitive toodetega, mis on mõeldud tundliku naha hooldamiseks: rahustavat raseerimiskreemiga Sensitive või tundliku naha igapäevaseks hoolduseks mõeldud rahustava hüdrogeeliga.

Tootenumber 81314 (81314-07600-03)

Local registration number 1191730

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, Dipropylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Geraniol, Linalool, Limonene, Parfum

Spetsiaalsed koostisosad

Kummeliekstrakt