RAHUSTAV RASEERIMISVAHT SENSITIVE

Rahustav raseerimisvaht Sensitive kaitseb tundlikku näonahka ja valmistab selle ette mugavaks raseerimiseks, tekitamata kõrvetustunnet.

Tundlik nahk

Head omadused

Rahustav
Hooldav
Kummeliekstrakt
Tundlik nahk

Õpetused

1 1

Enne kasutamist loksuta.

2 2

Hoia pudelit vertikaalselt ja vajuta dosaatorile.

3 3

Kanna toode niiskele näonahale.

4 4

Alusta raseerimist.

Toote lisateave

NIVEA Men® rahustav raseerimisvaht Sensitive kaitseb tundlikku nahka ärrituste eest. Toote täiustatud nahasõbralik koostis, millesse kuuluvad kummeli- ja nõiapuuekstrakt, ei tekita põletustunnet. Eriti õrnatoimeline toode ei sisalda etüülalkoholi ja on neutraalse lõhnaga. Vaht pehmendab habemekarvu ning tagab tundlikule näonahale täpse ja mugava raseerimise. Nahk on katsudes sile, näeb välja terve ja hoolitsetud. Proovi ka teisi sarja Sensitive tooteid: jahutavat raseerimisvahtu või tundliku naha hoolduseks mõeldud rahustavat kreemi Sensitive.

Tootenumber 81720 (81720-07600-03)

Local registration number 1226611

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, TEA-Stearate, Isobutane, Laureth-23, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Tocopheryl Acetate, Coco-Caprylate/Caprate, Hydroxypropyl Methylcellulose, PEG-7M, Potassium Stearate, Butane, Propane, Piroctone Olamine, Linalool, Parfum

Spetsiaalsed koostisosad

Kummeliekstrakt