RAHUSTAV RASEERIMISGEEL SENSITIVE

Rahustav raseerimisgeel Sensitive kaitseb tundlikku näonahka ja valmistab selle ette mugavaks raseerimiseks, tekitamata kõrvetustunnet.

Tundlik nahk

Head omadused

Kummeliekstrakt
Tundlik nahk

Õpetused

1 1
Enne kasutamist loksuta.
2 2
Hoia pudelit vertikaalselt ja vajuta dosaatorile.
3 3
Kanna toode niiskele näonahale.
4 4
Alusta raseerimist.

Toote lisateave

NIVEA Men® rahustav raseerimisgeel Sensitive kaitseb tundlikku näonahka ärrituste eest. Toote täiustatud nahasõbralik koostis, millesse kuuluvad kummeli- ja nõiapuuekstrakt, ei tekita põletustunnet. Eriti õrnatoimeline toode ei sisalda etüülalkoholi ja on neutraalse lõhnaga. Vaht pehmendab habemekarvu ning tagab tundlikule näonahale täpse ja mugava raseerimise. Nahk on katsudes sile, näeb välja terve ja hoolitsetud. Proovi ka teisi sarja Sensitive tooteid: jahutavat raseerimisvahtu, näopesugeeli või tundliku naha hoolduseks mõeldud rahustavat kreemi Sensitive.

Tootenumber 81740 (81740-07600-04)

Local registration number 1228141

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, TEA-Palmitate, Oleth-20, Isopentane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-2, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyisobutene, Isobutane, Piroctone Olamine, BHT, Linalool, Parfum

Spetsiaalsed koostisosad

Kummeliekstrakt