NIISUTAV RASEERIMISGEEL PROTECT & CARE

Niisutav raseerimisgeel Originals aitab ennetada naha kuivamist ja pingetunnet, kaitstes samal ajal mikrovigastuste ja ärrituse eest.

Head omadused

Aaloe
Provitamiin B5

Õpetused

1 1

Enne kasutamist loksuta.

2 2

Hoia pudelit vertikaalselt ja vajuta dosaatorile.

3 3

Kanna toode niiskele näonahale.

4 4

Alusta raseerimist.

Toote lisateave

NIVEA Men® niisutav raseerimisgeel PROTECT & CARE tagab täpse ja mugava raseerimise, seejuures nahka kuivatamata. Toote erakordselt kreemjas koostis, millesse kuuluvad niisutavad koostisosad ja vitamiinikompleks, aitab ennetada naha kuivamist ja leevendab naha pinguloleku tunnet. Raseerimisgeel hooldab nahka ja parandab selle seisundit, samuti kaitseb mikrokriimustuste ja ärrituse eest. See on võimalik tänu täiustatud raseerimistehnoloogiale Ultra Glide. Tänu sellele tehnoloogiale on habemekarvad pehmemad ja raseerimistera liigub nahal turvalisemalt. Toode on dermatoloogiliselt katsetatud. Proovi ka teisi raseerimistooteid sarjast PROTECT & CARE: kreemi või vahtu tugevale habemele. Need tooted on niisutavate omadustega, hooldavad ja kaitsevad nahka raseerimise ajal.

Tootenumber 81760 (81760-07600-14)

Local registration number 1230521

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Oleth-20, Isopentane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-2, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyisobutene, Isobutane, Piroctone Olamine, BHT, Limonene, Linalool, Parfum, CI 42053

Aktiivsed koostisosad: Panthenol

Spetsiaalsed koostisosad

Aaloe

Provitamiin B5