NIISUTAV RASEERIMISKREEM PROTECT & CARE

Raseerimiskreem Originals tagab mugava ja nahalähedase raseerimise, kaitstes mikrovigastuste ja nahaärrituse eest.

Head omadused

Aaloe
Provitamiin B5

Toote lisateave

NIVEA Men® hooldav raseerimiskreem PROTECT & CARE tagab täpse ja mugava raseerimise, seejuures nahka kuivatamata. Tootel on erakordselt kreemjas koostis, millesse kuuluvad meremineraalid ja vitamiinikompleks pehmendavad habemekarvu ja aitavad kaasa täpsele raseerimisele. Lisaks sellele on kreem hooldavate omadustega, takistab naha kuivamist ja leevendab naha pinguloleku tunnet. Toode hooldab nahka ja parandab selle seisundit, samuti kaitseb mikrokriimustuste ja ärrituse eest. Niisutab intensiivselt nahka. See on võimalik tänu täiustatud raseerimistehnoloogiale Ultra Glide. Tänu sellele tehnoloogiale on habemekarvad pehmemad ja raseerimistera liigub nahal turvalisemalt. Toode on dermatoloogiliselt katsetatud.

Tootenumber 81772 (81772-07600-14)

Local registration number 1237796

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cocos Nucifera Oil, Potassium Hydroxide, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum, Dimethicone, Maris Sal, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Cetearyl Alcohol, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool

Aktiivsed koostisosad: Panthenol

Spetsiaalsed koostisosad

Aaloe
Provitamiin B5