NIVEA MEN CREME

75 ml

Short summary

Kreem on loodud spetsiaalselt meestele näo, käte ja keha hooldamiseks.

Head omadused

Niisutav

E-vitamiin

Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Meheliku lõhnaga
  • Takistab naha kuivamist
  • Sobib näo, käte ja keha hoolduseks
  • Toidab ja niisutab nahka
  • Imendub kiiresti, ei jäta nahale rasvast kihti

Toote lisateave

NIVEA Men® Creme on uus toode, mis on loodud spetsiaalselt meestele. Selle koostist on rikastatud E-vitamiiniga ja see taastab naha niiskustaseme vaid paari sekundi jooksul, kreem imendub eriti kiiresti ja kaitseb nahka kuivamise eest, jätmata sellele rasvast kihti. Kreemil on värske mehelik lõhn ja see sobib kasutamiseks nii näol, kätel kui ka ülejäänud kehal, näiteks küünarnukkidel, seega sobib kreem kasutamiseks kõikjal, kus nahk võib olla liiga kuiv. Naha hoidmiseks terve ja hoolitsetuna kasuta regulaarselt meestele mõeldud kehahooldustooteid NIVEA Men®-i laiast tootevalikust.

Tootenumber 83922 (83922-07600-03)

Local registration number 1881920

Spetsiaalsed koostisosad

E-vitamiin

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Cera Microcristallina, Palmitic Acid, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Carbomer, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Geraniol, Paraffinum Liquidum, Parfum