NIVEA CREME

150 ml

Head omadused

benefits-moisturizing
Niisutav
benefits-intensive-care
Intensiivhooldus
Eucerit
Kõik nahatüübid
  • Intensive protective care
  • Moisturizing creme
  • Ideal for daily use wherever skin needs care
  • Skin compatibility dermatologically approved

Toote lisateave

NIVEA Creme on niisutav kreem kogu perele. See kultustoode sobib ideaalselt näo- ja kehahoolduseks ning muudab naha värskeks, siledaks ja hoolitsetuks. NIVEA Creme sisaldab koostisosa Eucerit®, mis annab nahale vajaliku kaitse ning pehmendab ja värskendab nahka. Ideaalne igaks päevaks ja igaks hetkeks, mil sinu nahk vajab kaitset. Kreem ei sisalda säilitusaineid ja hooldab tänu sellele loomulikul viisil. Selle toote regulaarne kasutamine muudab naha sügavuti niisutatuks ja aitab taastada naha lipiidikihti. Nahataluvus dermatoloogiliselt tõestatud.

Tootenumber 80104 (80104-01540-41)

Õpetused

1Apply

Apply daily on face, body and hands. Gently massage into your skin.

Spetsiaalsed koostisosad

Eucerit

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol

Sisaldab: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum

Aktiivsed koostisosad: Panthenol