(0)

RASEERIMISGEEL SILVER PROTECT

200.00 ml

Toote lisateave

Raseerimisgeel Silver Protect, mille täiustatud koostisesse kuuluvad hõbedaioonid, kummel ja provitamiin B5, tagab tõhusa raseerimise ja kaitseb nahka kriimustuste eest. See on toode meestele, kelle jaoks on oluline täpne ja mugav raseerimine ilma nahaärrituse ja ebameeldiva kõrvetustundeta. Toote antibakteriaalsed omadused muudavad raseerimise veelgi turvalisemaks. Hooldavad koostisosad kaitsevad nahka ja jätavad sellele kaitsekihi. Optimaalse tulemuse saavutamiseks kasuta pärast raseerimist sarja NIVEA Men® Silver Protect teisi tooteid, näiteks raseerimisjärgset näovett Silver Protect. Saadaval on ka dušigeel Silver Protect.

Tootenumber 81358 (813580760004)

Hinnangud ja arvustused

0
pole veel hinnatud (0 Arvustused)

Õpetused

11

Niisuta nägu veega.

22

Pane veidi geeli peopessa ja kanna siis näole.

33

Alusta raseerimist.

Spetsiaalsed koostisosad

Hõbedaioonid

Kummeliekstrakt

Provitamiin B5

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, TEA-Palmitate, Oleth-20, Isopentane, Glycerin, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-2, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyisobutene, Propylene Glycol, Isobutane, Citric Acid, Piroctone Olamine, BHT, Limonene, Parfum