(0)

RAHUSTAV RASEERIMISKREEM SENSITIVE

100.00 ml

Toote lisateave

Rahustav raseerimiskreem Sensitive kaitseb tundlikku näonahka ärrituste eest. Toote nahasõbralik koostis, millesse kuuluvad kummeli- ja nõiapuuekstrakt, ei tekita põletustunnet. Eriti õrnatoimeline raseerimiskreem ei sisalda alkoholi ja on neutraalse lõhnaga. Toode on loodud selleks, et tundlikku nahka oleks lihtsam ette valmistada mugavaks ja tõhusaks raseerimiseks, pärast mida oleks nahk sile ning näeks välja terve ja hoolitsetud. Proovi ka teisi sarja Sensitive tooteid: jahutavat raseerimisvahtu, näopesugeeli või tundliku naha hoolduseks mõeldud rahustavat kreemi Sensitive.

Tootenumber 81308 (813080760003)

Hinnangud ja arvustused

0
pole veel hinnatud (0 Arvustused)

Õpetused

11

Niisuta nägu veega.

22

Pane veidi kreemi pintslile ja kanna ühtlaselt niiskele näonahale.

33

Alusta raseerimist.

Spetsiaalsed koostisosad

Kummeliekstrakt

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, Potassium Palmitate, Potassium Stearate, Potassium Cocoate, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum, Dimethicone, Maris Sal, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Cetearyl Alcohol, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Caprylic/Capric Triglyceride