RAHUSTAV RASEERIMISKREEM SENSITIVE

100 ml

Head omadused

  • Protects your skin from irritation while shaving
  • Cares for the skin before you shave
  • 0% alcohol, no burning
  • Close and comfortable shave
  • Dermatologically approved by men with sensitive skin

Toote lisateave

Rahustav raseerimiskreem Sensitive kaitseb tundlikku näonahka ärrituste eest. Toote nahasõbralik koostis, millesse kuuluvad kummeli- ja nõiapuuekstrakt, ei tekita põletustunnet. Eriti õrnatoimeline raseerimiskreem ei sisalda alkoholi ja on neutraalse lõhnaga. Toode on loodud selleks, et tundlikku nahka oleks lihtsam ette valmistada mugavaks ja tõhusaks raseerimiseks, pärast mida oleks nahk sile ning näeks välja terve ja hoolitsetud. Proovi ka teisi sarja Sensitive tooteid: jahutavat raseerimisvahtu, näopesugeeli või tundliku naha hoolduseks mõeldud rahustavat kreemi Sensitive.

Hoiatus!

avoid the eye area.

Tootenumber 81308 (81308-07600-03)

Õpetused

11

Niisuta nägu veega.

22

Pane veidi kreemi pintslile ja kanna ühtlaselt niiskele näonahale.

33

Alusta raseerimist.

Spetsiaalsed koostisosad

Kummeliekstrakt

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Potassium Palmitate, Potassium Stearate, Potassium Cocoate, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum, Dimethicone, Maris Sal, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Cetearyl Alcohol, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Caprylic/Capric Triglyceride