JAHUTAV RASEERIMISJÄRGNE NÄOPIIM

100 ml

Head omadused

Rahustav
Kummeliekstrakt
Tundlik nahk
  • Leevendab kiiresti ärritusi Annab leevenduse ja jahutuse tunde
  • Annab leevenduse ja jahutuse tunde
  • 0% alkoholi, ilma põletustundeta
  • Ei jäta nahale rasvast, kleepuvat kihti ja imendub kiiresti
  • Nahataluvus katsetatud tundliku nahaga meeste hulgas

Toote lisateave

NIVEA Men® jahutav raseerimisjärgne näopiim Sensitive on mõeldud tundliku naha hooldamiseks. See sisaldab 0% alkoholi ja on rikastatud kummeli ja merevetikate ekstraktiga, mis vähendab raseerimisjärgset ärritust ja leevendab punetust. Samal ajal jahutab ja niisutab raseeritud nahka õrnalt, andes nahale meeldiva värskuse ja meheliku lõhna. Nahk näeb kohe pärast raseerimist välja terve, on sile ja katsudes pehme. Optimaalse tulemuse saavutamiseks kasuta koos teiste tootesarja NIVEA Men® Sensitive toodetega: jahutava raseerimisvahu või raseerimisgeeliga Sensitive.

Hoiatus!

avoid the eye area.

Tootenumber 88544 (88544-07600-03)

Õpetused

1

Apply liberally on the shaved area

Spetsiaalsed koostisosad

Kummeliekstrakt

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Alkohol (etüülalkohol)

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Fucus Vesiculosus Extract, Menthoxypropanediol, Glycine Soja Oil, Tapioca Starch, Triceteareth-4 Phosphate, Sodium Carbomer, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, BHT, Linalool, Limonene, Geraniol, Parfum