JUUKSELAKK COLOR CARE & PROTECT

Juukselakk Color Care & Protect  tagab soengule maksimaalse püsivuse ja kaitseb värvi, soeng püsib pehme ja värske isegi 24 h.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Color & Gloss
Hooldav
B3-vitamiin
Värvitud juuksed
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Kaitseb juuksevärvi värskust ja sära
  • Hooldab juukseid, neid seejuures kuivatamata
  • Tugevdab ja kaitseb soengut
  • Juuksed ei kleepu kokku
  • Juuksed jäävad katsudes pehmeks

Õpetused

1 TO FIX
Hold the can approx. 30cm away from the hair and spray evenly.
2 TIP
For extra volume tip your head upside down and spray from the back.

Toote lisateave

NIVEA® juukselakk Color Care & Protect värvitud või salgutatud juustele kaitseb juuksevärvi ja fikseerib soengu pikaks ajaks – isegi 24 tunniks. Lakk hoolitseb juuste eest ja tugevdab neid, juukseid kokku kleepimata. Soeng püsib tunde, juuksed aga on katsudes pehmed ja nende värv näeb välja värske. Oma juuste eest hoolitsemiseks kasuta kindlasti sobivaid hooldustooteid. Proovi ka teisi soengu- ja hooldustooteid värvitud juustele mõeldud sarjast NIVEA® Color & Protect: šampooni, palsamit ja juuksevahtu.

Tootenumber 86805 (86805-09640-56)

Local registration number 1028443

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Silikooni

Sisaldab: Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Linalool, Aminomethyl Propanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Oryzanol, Benzophenone-4, Niacinamide, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Propane, Isobutane, Butane, Alcohol Denat

Spetsiaalsed koostisosad

B3-vitamiin