JUUKSELAKK ULTRA STRONG

Juukselakk Ultra Strong tagab soengule maksimaalse püsivuse ilma juukseid kokku kleepimata, soeng püsib pehme ja värske isegi 24 h.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Tugev püsivus
B3-vitamiin
Kõik juuksetüübid
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Hooldab juukseid, neid seejuures kuivatamata
  • Tugevdab juukseid ja fikseerib soengu 24 tunniks
  • Kaitseb juukseid
  • Juuksed ei kleepu kokku, on katsudes pehmed
  • Annab soengule värske ilme

Õpetused

1 TO FIX
Hold the can approx. 30cm away from the hair and spray evenly.
2 TIP
For extra volume tip your head upside down and spray from the back.

Toote lisateave

NIVEA® juukselakk Ultra Strong tagab soengule maksimaalse püsivuse – isegi 24 tunniks. Lakk hoolitseb juuste eest ja ei kleebi neid kokku. Lakk fikseerib soengu ja kaitseb juukseid – soeng püsib tunde, juuksed aga on katsudes pehmed ja säilitavad värske välimuse. Pea meeles, et oma juuste eest hoolitsemiseks kasuta alati just sinu juuksetüübile mõeldud tooteid. Proovi ka teisi NIVEA® soengutooteid.

Tootenumber 86803 (86803-07610-56)

Local registration number 1028503

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Silikooni

Sisaldab: Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Linalool, Aminomethyl Propanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, Benzophenone-4, Niacinamide, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Propane, Isobutane, Butane, Alcohol Denat

Spetsiaalsed koostisosad

B3-vitamiin