Kahefaasiline silmameigi eemaldaja koos biotiini ja rukkililledega veekindla meigi eemaldamiseks.

NIVEA kahefaasiline rukkililleekstraktiga silmameigieemaldaja eemaldab tõhusalt jumestuse ja isegi tugevalt veekindla ripsmetuši, ilma et laugusid oleks vaja tugevalt hõõruda.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Puhastav
Kõik nahatüübid

Õpetused

1 1

Enne kasutamist loksuta põhjalikult.

2 2

Kanna väike kogus toodet vatipadjale ja puhasta õrnalt silmaümbruspiirkond.

3 3

Toode ei nõua silmalaugude tugevat hõõrumist ja on sobiv ka kontaktläätsede kasutajatele.

Toote lisateave

NIVEA kahefaasiline silmameigieemaldaja eemaldab tõhusalt isegi väga püsiva ripsmetuši, ilma et silmalauge oleks vaja tugevalt hõõruda. Silmameigieemaldaja puhastab tõhusalt ja õrnalt tundliku silmaümbruspiirkonna, hoolitsedes samal ajal ripsmete eest. Silmameigieemaldaja koostis on rikastatud rukkililleekstraktiga, tänu millele on toode silmadele õrn ja sobib ka kontaktläätsede kandjatele. Tänu hooldavale kahefaasilisele koostisele kaitseb toode tundlikke ripsmeid ja hoolitseb nende ilu eest. Toode ei jäta nahale ebameeldivat õlikihti. Toote nahataluvus on dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt katsetatud. Toode sobib kõigile nahatüüpidele.

Tootenumber 81182 (81182-01540-22)

Local registration number 1176837

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: CI 61565, CI 60725, Benzethonium Chloride, Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Centaurea Cyanus Flower Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Isododecane, Aqua