PUHASTAV – AMINOHAPPE JA OOKEANIVETIKATEGA MITSELLAARVESI KOMBINEERITUD NAHALE

400 ml

Short summary

Head omadused

Puhastav

Ocean Algae

Ookeanivetikad

Kombineeritud nahk

Product Highlights

  • Eemaldab tõhusalt meigi ja mustuse.
  • Puhastab sügavuti.
  • Matistava efektiga.

Toote lisateave

0% JÄÄKE. Näole, silmadele ja huultele. Sobib ka tundlikule nahale. 1. Eemaldab tõhusalt meigi ja mustuse. 2. Puhastab sügavuti. 3. Hõõruda pole vaja. 4. Matistava efektiga. 5. Detoksifitseeriv. Ei sisalda lõhnaaineid. 95% looduslikku päritolu koostisosadega, sh vee- ja mikroplastivaba koostis, UNEP-määratluse kohaselt. Pudel on 97% ringlussevõetud materjalist, v.a silt, kork ja selle osad. SOBIVUS NAHALE JA SILMADELE ON DERMATOLOOGILISELT NING OFTALMOLOOGILISELT HEAKS KIIDETUD.

Tootenumber 82581 (82581-01540-23)

Õpetused

1

Pühkige mitsellaarveega niisutatud vatipadjakesega õrnalt oma nägu, suletud silmi ja huuli.

2

Pole vaja maha loputada.

Spetsiaalsed koostisosad

Ocean Algae

Ookeanivetikad

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Lõhnaained

Sisaldab: Aqua, Alcohol Denat., Poloxamer 124, Glycine, Fucus Vesiculosus Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Propylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, BHT