NIVEA PUHASTUSPIIM

NIVEA puhastuspiim kuivale ja tundlikule nahale, mis on rikastatud mandliõli ja koostisosaga Hydra IQ, puhastab õrnalt nahka.

Kuiv nahk

Head omadused

Mandliõli
Hydra IQ
Kuiv nahk

Toote lisateave

NIVEA puhastuspiim naturaalse mandliõliga ja koostisosaga Hydra IQ puhastab näonahka sügavuti ja eemaldab jumestuse, säilitades samal ajal naha loomuliku niiskusesisalduse. Tänu oma suurepärastele niisutavatele omadustele tagab puhastuspiim kuivale ja tundlikule nahale sobiva hoolitsuse ja taastab selle loomuliku tasakaalu. Puhastuspiima regulaarsel kasutamisel on sinu kuiv ja tundlik nahk sügavalt puhastatud ja rahustatud ning näeb välja terve ja kaunis. Veel parema tulemuse saavutamiseks kanna pärast puhastamist näole kuivale ja tundlikule nahale mõeldud kreem, näiteks koostisosa Hydra IQ sisaldav NIVEA intensiivselt taastav öökreem. Toode on dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt katsetatud.

Tootenumber 81103 (81103-01540-25)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Glyceryl Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Panthenol, Sodium Palmitate, Glyceryl Stearate, Sodium Stearate, Carbomer, Sodium Myristate, Sodium Arachidate, Sodium Oleate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Eugenol

Spetsiaalsed koostisosad

Mandliõli
Hydra IQ