Q10 ANTI-WRINKLE POWER KORTSUDEVASTANE ÖÖKREEM-SEERUM

Avastage uuenduslik NIVEA Q10 ANTI-WRINKLE POWER mitmekordselt uuendav kortsudevastane öökreem-seerum, mis sisaldab puhast Q10 topeltkontsentratsiooni* ja provitamiini B5, mis aitab teie nahal magamisest parimat kasu saada.

Size

Kõik nahatüübid

Head omadused

Vananemisvastane
Taastav
Hellitav
Q10
Q10
Provitamiin B5
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Täiustab naha öist taastumist
  • Järgmisel hommikul: nahk on märgatavalt rohkem pingul
  • Vähendab kortse

Õpetused

1
Kandke igal õhtul peale või kasutage seda enne öökreemi.
2
Vältige silma sattumist.

Toote lisateave

Avastage uuenduslik NIVEA Q10 ANTI-WRINKLE POWER mitmekordselt uuendav kortsudevastane öökreem-seerum, mis sisaldab puhast Q10 topeltkontsentratsiooni* ja provitamiini B5, mis aitab teie nahal magamisest parimat kasu saada. ENNE MAGAMAMINEKUT: uuenduslik koostis lõõgastava "Sweet Night™" lõhnaga valmistab nahka magamiseks ette. KOGU ÖÖ JOOKSUL: tänu koensüüm Q10 topeltkontsentratsioonile* ja provitamiin B5´e aitab koostis optimeerida naha enda loomulikku öist taastumisprotsessi. HOMMIKUL: nahk on tuntavalt rohkem pingul, tugevdatud ja nähtavalt väljapuhanud. TÕESTATUD KORTSUDEVASTANE TOIME: • Peale magamist: nahk on nähtavalt rohkem pingul, niisutatud ja säravam. • 14 öö möödudes: sügavad kortsud on märgatavalt vähenenud. • 28 öö möödudes: kortsud on veelgi rohkem vähenenud. *Võrreldes sarja Q10 ANTI-WRINKLE POWER näohooldustoodetega.

Tootenumber 94054 (94054-01540-31)

Local registration number 3763569

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Cocoglycerides, Squalane, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Dicaprylyl Ether, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Panthenol, Pantolactone, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carrageenan, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Parfum

Spetsiaalsed koostisosad

Q10
Q10
Provitamiin B5