1/3

Q10 ANTI-WRINKLE POWER KORTSUDEVASTANE ÖÖKREEM-SEERUM

30 ml

Short summary

Avastage uuenduslik NIVEA Q10 ANTI-WRINKLE POWER mitmekordselt uuendav kortsudevastane öökreem-seerum, mis sisaldab puhast Q10 topeltkontsentratsiooni* ja provitamiini B5, mis aitab teie nahal magamisest parimat kasu saada.

Head omadused

Vananemisvastane

Taastav

Hellitav

Q10

Q10

Provitamiin B5

Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Täiustab naha öist taastumist
  • Järgmisel hommikul: nahk on märgatavalt rohkem pingul
  • Vähendab kortse

Toote lisateave

Avastage uuenduslik NIVEA Q10 ANTI-WRINKLE POWER mitmekordselt uuendav kortsudevastane öökreem-seerum, mis sisaldab puhast Q10 topeltkontsentratsiooni* ja provitamiini B5, mis aitab teie nahal magamisest parimat kasu saada. ENNE MAGAMAMINEKUT: uuenduslik koostis lõõgastava "Sweet Night™" lõhnaga valmistab nahka magamiseks ette. KOGU ÖÖ JOOKSUL: tänu koensüüm Q10 topeltkontsentratsioonile* ja provitamiin B5´e aitab koostis optimeerida naha enda loomulikku öist taastumisprotsessi. HOMMIKUL: nahk on tuntavalt rohkem pingul, tugevdatud ja nähtavalt väljapuhanud. TÕESTATUD KORTSUDEVASTANE TOIME: • Peale magamist: nahk on nähtavalt rohkem pingul, niisutatud ja säravam. • 14 öö möödudes: sügavad kortsud on märgatavalt vähenenud. • 28 öö möödudes: kortsud on veelgi rohkem vähenenud. *Võrreldes sarja Q10 ANTI-WRINKLE POWER näohooldustoodetega.

Tootenumber 94054 (94054-01540-31)

Local registration number 3763569

Õpetused

1

Kandke igal õhtul peale või kasutage seda enne öökreemi.

2

Vältige silma sattumist.

Spetsiaalsed koostisosad

Q10

Q10

Provitamiin B5

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Cocoglycerides, Squalane, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Dicaprylyl Ether, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Panthenol, Pantolactone, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carrageenan, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Parfum