ROSE TOUCH roosi mitsellaarveega niisked salvrätid

Eemaldab tõhusalt veekindla meigi ja puhastab nahka, ilma seda kuivatamata. Pärast kasutamist on nahk puhas, värske ja näeb ilus välja.

Size

Kõik nahatüübid

Head omadused

Kõik nahatüübid

Toote lisateave

Need mitsellaarvee ja orgaanilise roosiveega puhastuslapid eemaldavad tõhusalt veekindla meigi ning puhastavad ja värskendavad nahka, ilma seda kuivatamata. Lappides sisalduvad mitsellid töötavad justkui magnetid, mis eemaldavad tõhusalt meiki ja mustust. Pärast kasutamist on nahk puhas, värske ja näeb ilus välja.
• MicellAIR®-i kompleksi ja rahustava orgaanilise roosiveega uuenduslik koostis
• Eemaldab tõhusalt veekindla meigi
• Puhastab õrnalt ja värskendab nahka, ilma seda kuivatamata
• Värskendab nahka Pärast kasutamist on nahk puhas ja näeb ilus välja.

Tootenumber 82376 (82376-09770-20)

Local registration number 2740160

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Sorbitol, Poloxamer 124, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Decyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Polyquaternium-10, Citric Acid, Rosa Damascena Flower Water, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Glucoside, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Isopropyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Parfum