Q10 ja Q10 plus

Minu vananemisvastane saladus? Hooldus Q10-ga!

Säilita nooruslik välimus

Milleks paista vanemana? Kasutades Q10 kortsudevastaseid tooteid, saad ennetada naha enneaegset vananemist.

Q10 toodete kasutamine kortsudevastases võitluses

Kes ei tahaks, et nahk oleks nooruslik ja pingul? Ometigi meie nahk vananeb: kellel kiiremini, kellel aeglasemalt, sõltudes eelsoodumusest ja sellest, kui tervislik on meie elustiil. NIVEA Q10 tooted toetavad sind vananemisvastases hoolduses.

Q10: teaduslik avastus

  • Koensüümi Q10 avastas Ameerika teadlane Frederick L. Crane 1957. aastal.
  • Briti keemik Peter Dennis Mitchell uuris välja, kuidas Q10 rakkude sees töötab. Selle töö eest sai ta 1978. aastal Nobeli keemiaauhinna.
  • Beiersdorfi teadlased olid esimesed, kes uurisid Q10 mõju nahale ja on kasutanud Q10-t nahahooldustoodetes alates 1998. aastast.

Koensüümi Q10 omadused

Koensüüm Q10

Kaks koensüümi Q10 kõige tähtsamat ülesannet organismis on energia tootmine ja rakkude kaitsmine.

Nahk vajab energiat ja head kaitseliini

Nahk vajab energiat

Naha enda koensüüm Q10 on oluline energia tootmiseks ja kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest. Aastatega Q10 osakaal nahas väheneb. Q10-t sisaldavad vananemisvastased tooted toetavad meie nahka tõhusalt. 

Faktid Q10 kohta

Koensüümi Q10 ehk lihtsalt Q10-t toodab organism loomulikul teel ja see aine annab olulise panuse kõigi keharakkude funktsioneerimisse. Seda vitamiinile sarnanevat koensüümi esineb kogu kehas ja see toetab arvukaid eluks hädavajalikke protsesse. Eelkõige on Q10 vajalik raku energiatootmiseks mitokondrites. Q10 toimib ka antioksüdandina võitluses vabade radikaalide vastu nii rakkude sees kui ka neist väljaspool. Vabad radikaalid kiirendavad naha vananemist ja kahjustavad rakke. Lisaks on Q10-t leitud rakumembraanides ja lipiidides naha pinnal, kus see täidab samuti olulist ülesannet antioksüdandina. Q10-l on ühtlasi võime kaitsta nahka UV-kiirte tekitatud kahjustuste eest.

NIVEA uurimistöö tulemus 
Kõik NIVEA tooted on sündinud kõrgetasemelise innovatsioonikultuuri ja Beiersdorfi enam kui sajandipikkuse nahauuringute alase oskusteabe ühendamise tulemusel. NIVEA uurimisrühm on püüdnud Q10 mõjudele jälile jõuda juba peaaegu veerand sajandit. Meie teadlased on intensiivselt uurinud koensüümi Q10 rolli inimese nahas ja integreerinud seda nahahooldustoodetesse juba alates 1998. aastast. Nõudlus Q10-t sisaldavate toodete järele on säilinud kogu maailmas tänaseni: üks purk NIVEA Q10 toodet müüakse iga kahe sekundi tagant.

Kortsudevastased ja tselluliidivastased Q10-ga tooted NIVEAlt

Q10-t kui väärtuslikku koostisosa on pikka aega kasutatud vananemisvastastes toodetes, näiteks Nivea Q10 tootesarjas.

NIVEA Q10 plus seerum

NIVEA uurimisrühmal on aastatepikkune kogemus ja väljapaistvad erialased teadmised nahas leiduva Q10 kohta. Tänu uuele, eriti tõhusa koostisega Q10 plus kortsudevastasele pärliseerumile saad sinagi neist teadmistest kasu.

Q10 plus: kortsudevastase hoolduse alane uurimistöö

Tutvu teadlastega, kelle töö viljaks on Q10 plus kortsudevastane pärliseerum ja saa teada, mis peitub toote uuenduslikus koostises.
Patenteeritud toime

Uuenduslik NIVEA Q10 plus kortsudevastane pärliseerum kuulub NIVEA Q10 plus kortsudevastaste toodete sarja ja sel on sarja toodete hulgas kõrgeim nahas loomulikult esineva toimeaine Q10 kontsentratsioon. Esimest korda NIVEA ajaloos on Q10 plus aktiivpärlid ühendatud hüdrogeeliga, moodustades väga tõhusa kortsudevastase seerumi. Unikaalne patenteeritud Q10-t, hüaluroonhapet ja kreatiini sisaldav koostis vähendab nähtavalt kortse ja takistab nende enneaegset taasteket. Tulemuseks on siledam, noorema välimusega nahk ja hoolitsetum välimus.

Alati värske: aktiveeriva dosaatoriga

Seerumi kortsudevastane jõud aktiveeritakse igal kasutamiskorral. Dosaatorit vajutades lõhkevad tillukesed pärlid dosaatori otsakut läbides ja segunevad hüdrogeeliga väga tõhusaks seerumiks, mis imendub nahka. Ideaalis peaksid kandma NIVEA Q10 plus kortsudevastast pärliseerumit näole iga päev hommikul ja õhtul. Seerum sobib ideaalselt ka jumestuse aluskreemiks, kuna silub ja viimistleb nahka.

Q10 kortsudevastane kreem

Püsi kauem noor!

Anna igapäevasele kortsudevastasele hooldusele lisatõuge, olles ka ise aktiivne. Õige toitumise, liikumise ja tervislikus koguses une abil aitad nahal kauem prink ja noor välja näha.