Huulehooldus: kuidas hoida huuled terved

Kui hoolitsed huulte eest hästi ja hoiad need alati niisutatutena, on su huuled kenad ja tunduvad palju tervemad.

Siledate huulte saladus: huulepalsam

Huulepalsam on kuivade ja lõhenenud huulte päästeingel. Kui seda korrapäraselt kasutada, on huuled toidetud ja suurepärases korras.

4 põhjust, miks huulepalsami korrapärane kasutamine on kasulik

  • Ei mingit narmendamist enam – huulepalsam toob kohe leevendust narmendavatele huultele
  • Huulepulk on huultel palju ühtlasem ja näeb kenam välja
  • Kui huuled on niisutatud, siis kaovad lõhed kiiremini
  • Sa näed välja palju noorem – niisutatud huuled teevad sind aastaid nooremaks

Mis on huulepalsam ja miks on see nii tähtis?

Meie huulte nahk on ülejäänud näonahast palju õhem ja õrnem. See muudab huuled palju vastuvõtlikumaks väliskeskkonna teguritele nagu temperatuur, vähene õhuniiskus ja teised mõjud. Need tegurid võivad muuta huuled kuivaks, ketendavaks ja lõhenenuks, mis võib tekitada väga ebamugava tunde.

Huultele sobiva huulepalsami või huulevõide leidmine ning selle huultele kandmine mitu korda päevas takistab huulte muutumist kuivaks ja hoiab ära ebamugava tunde. Huulevõided, nagu NIVEA Vanilla & Macadamia hooldav huulevõie vanilli ja makadaamiapähkliga, sisaldavad sheavõid ja mandliõli, kindlustades huulte intensiivse niisutuse ja pikaajalise hoolduse. Kui sul on alati käekotis hea huulepalsam või huulevõie, võid olla kindel, et su huuled on alati niisutatud, iga ilmaga. Lisaks huulte toitmisele on huulepalsamid ka oluliseks kaitsevahendiks, mis huuli kihina kattes hoiavad eemale kahjulikud mõjud.

naeratus

Lisa pisut värvi

Teatud Nivea huulepalsamid, nagu NIVEA Cherry Shine hooldav huulepalsam, annavad huultele peale nende toitmise ka pisut värvi. See sobib suurepäraselt neil kordadel, kui sa ei soovi huulepulka kasutada, kuid tahad kena välja näha, selleks liigselt pingutamata.
huuled

Huulte võidmine: niisuta huuli huulevõidega

Huulevõide tekstuur erineb huulepalsami omast. Huulevõie paneb huuled särama ja muudab need täidlaseks, jättes ühtlasi niisutatud tunde. Huulevõide pealekandmine igal hommikul muudab huulehoolduse lihtsaks.
product-stage-bg

Kõik huulepalsamist: mida peaksid huulepalsami kohta teadma

Huulepalsamit võib kasutada nii mõnelgi ebatavalisel viisil, mida sa võib-olla ei tea, samas ei tasu uskuda ka kõiki linnalegende.
päike

Huulepalsam ei ole mõeldud ainult huultele

Enamikku huulepalsameid võib kasutada mitmeks otstarbeks, mistõttu neid võib pidada väga mitmekülgseteks toodeteks. Huulepalsamid sobivad tänu oma tekstuurile ja neis sisalduvatele looduslikele ja intensiivselt

Miks on oluline huuli päikese eest kaitsta

Paljud inimesed jätavad päikesekaitsetooteid kasutades huuled hooletusse. Tegelikkuses on huuled päikesekahjustustele väga vastuvõtlikud, sest huulenahk on väga õhuke ja õrn. Peale selle peavad huuled vastu pidama paljudele mõjudele, kui me päeva jooksul sööme ja joome. Seetõttu on oluline kanda pärast söömist ja joomist huultele alati uuesti päikesekaitsega huulepalsamit.

Kasuta NIVEA päikesekaitsega huulepalsamit nagu NIVEA Hydro Care hooldav huulepalsam SPF 15, et huuled oleksid kaitstud ja niisutatud, kui viibid õues ja naudid päikest.

naiste-huulehooldus

Kas võin huulepalsamist sõltuvusse sattuda?

See on müüt. Sinu huuled ei saa millestki sõltuvusse sattuda. Huulepalsami koostisainetel ei ole huuli kuivatavat mõju ja seega ei ole raske loobuda nende kasutamisest. Kui kannatad huulte liigse kuivuse all, kontrolli oma perearsti juures, ega selleks pole mõnda teist põhjust.
suudlus

Kas minu lõhenenud huuled on nakkavad?

See on müüt. Lõhenenud huuled ei ole kuidagimoodi nakkavad, vaid tekivad väliskeskkonna mõjude tagajärjel, nagu tugev pakane või vähene õhuniiskus. Huulte kuivamise vältimiseks tuleb nende eest korralikult hoolitseda.