INTENSE BRONZE Päikesekaitse õlipihus

Päikesekaitse õlipihus NIVEA SUN Intense Bronze SPF6 kaitsega tagab UVA/UVB-kiirguse vastase kaitse ning kuldse, sügava ja kauakestva päevituse.

Normaalne nahk

Rohkem selle sarja tooteid

Head omadused

Päikesekaitse
6
Karoteeniekstrakt
Karoteeniekstrakt
E-vitamiin
Normaalne nahk

Product Highlights

  • Tagab kuldse ja kauakestva päevituse
  • Kaitseb UVA- ja UVB-kiirguse eest
  • E-vitamiini ja karoteeniekstraktiga
  • Veekindel

Õpetused

1

Kandke enne päikese kätte minekut rikkalikus koguses nahale ja algse kaitse säilitamiseks kreemitage sageli, eriti pärast ujumist, higistamist või rätikuga kuivatamist.

2

Toote ebapiisavas koguses kasutamine nõrgendab oluliselt kaitset.

3

Laske täielikult imenduda ning plekkide ennetamiseks vältige kokkupuudet tekstiili ja kõvade pindadega.

Toote lisateave

Päikesekaitse õlipihus NIVEA SUN Intense Bronze SPF6 kaitsega tagab UVA/UVB-kiirguse vastase kaitse ning kuldse, sügava ja kauakestva päevituse. E-vitamiini ja karoteeniekstraktiga koostis muudab naha siledaks ja siidiseks ning on veekindel. Pakend on 95% ulatuses valmistatud ringlussevõetud materjalidest*. Nahasobivus on dermatoloogiliselt tõestatud. Kaitske kogu oma peret meie tootesarjadega Kids Protect & Care ja UV Face! Suvise nahahoolduse täiskomplektiks proovige meie päikesejärgseid tooteid. *V.a kork ja pump.

Tootenumber 80403 (80403-01540-23)

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Paraffinum Liquidum, Octocrylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Isopropyl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Zea Mays Oil, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum, CI40800

Aktiivsed koostisosad: Carotene Extract, Vitamin E

Spetsiaalsed koostisosad

Karoteeniekstrakt

Karoteeniekstrakt

E-vitamiin