Vau! Toidab intensiivselt ja ei jää rasvaseks.

NIVEA CARE

SOOVID KREEMI, MIS TOIDAB INTENSIIVSELT, KUID EI OLE RASVANE?

UUS NIVEA CARE: 100% TOITVUS, 0% RASVANE TUNNE

Revolutsioon nahahoolduses

Kogu maailma naised soovivad leida kreemi, mis toidaks tõhusalt, AGA poleks rasvane. NIVEA Care’is on esimest korda õnnestunud need kaks omadust ühendada. Läbimurdeline koostis toidab näonahka sügavuti, kuid ei jäta nahale rasvast kihti, ning loob nahal täiesti uue tunde. Vau!

Läbimurdeline tehnoloogia

NIVEA Care’i vau-efekt põhineb täiesti uuel tehnoloogial: vaha vesidispersioonil. Kerged vesivahad sulavad kreemi pealekandmisel hetkega nahka ning toidavad seda intensiivselt ja kauakestvalt. Vesivahad imenduvad kohe ega jäta nahale rasvast tunnet.

Täiuslik näohooldus

Uut NIVEA Care’i on lihtne peale kanda ja see imendub kiiresti naha sisse. Tänu neile omadustele on see ideaalne näokreem. See tekitab ka sinus vau-tunde!


AENDUS

Nahahooldusrevolutsiooni kulisside taga

Loe täpsemalt NIVEA Care’i koostise väljatöötamise ja selle kohta, kuidas kreem toidab sügavuti ilma nahale rasvast kihti jätmata.

NIVEA Care’i loomine

Intensiivne toide ilma rasvase tundeta? On see võimalik? Piilu üle meie teadlaste õla, et teada saada, kuidas töötati välja NIVEA Care’i murranguline koostis.


SÕNA ON EKSPERTIDEL

Intervjuu dr Christiane Meyeriga

VIIS KÜSIMUST DR CHRISTIANE MEYERILE

Nivea universaalkreemide ja kehahooldustoodete tootearenduse juht. NIVEA CARE toidab intensiivselt ja kauakestvalt, kuid ei jäta nahale rasvast tunnet. Dr Meyer selgitab, kuidas uus koostis toimib.

Mis oli NIVEA CARE’i loomise ajend?
Põhjalikud uuringud näitasid, et paljud naised soovisid leida esmaklassilist, kuid lihtsat nahahoolduslahendust, mis toidaks nahka sügavuti ega jätaks nahka rasvaseks. NIVEA Care’i näol leidsid Beiersdorfi teadlased täiesti uue viisi, kuidas tagada mõlemad omadused. Kreem toidab intensiivselt ja kauakestvalt ilma nahale rasvast kihti jätmata. See on spetsiaalselt moodsale naisele loodud toode.

Kas NIVEA CARE sisaldab säilitusaineid?
NIVEA Care sisaldab säilitusaineid (parabeene), mis takistavad mikroorganismide kasvu. Ilma säilitusaineteta ei peaks paljud tooted pärast esimest kasutuskorda kuigi kaua vastu ja rikneksid väga kiiresti. Riknemise põhjuseks on mikroorganismid, nagu näiteks bakterid ja seened, mis satuvad nahalt tootesse ja hakkavad vett sisaldavates kosmeetikatoodetes kiiresti paljunema. Parabeenid ja muud säilitusained pärsivad mikroobide kasvu ja takistavad kosmeetikatoodete riknemist. See võimaldab tagada nahahooldustoodete ohutust ja kvaliteeti.

Kas NIVEA CARE sobib kõigile nahatüüpidele?
Jah, NIVEA CARE’i võib kasutada igat tüüpi nahal. Kreem töötati välja kõigi nahatüüpide esmaklassiliseks toitmiseks. Kreemi on testitud põhjalikes kasutajatestides sadade tarbijate peal. Lisaks viidi testid läbi maailma eri piirkondades, et tõendada kreemi optimaalseid toitvaid omadusi eri kliimatingimustes.

Kas NIVEA CARE sisaldab päikesekaitsefaktorit?
NIVEA Care on ideaalne toode naistele, kes soovivad lihtsat, kuid tõhusat nahahoolduslahendust. Toode keskendub vaid näonaha hooldusele ning pakub nahale intensiivset ja kauakestvat toidet. Seetõttu ei sisalda NIVEA Care keemilisi filtreid. Toode imendub äärmiselt kiiresti ja sobib ideaalselt päikesekaitsevahendi aluskreemiks.