Monica Bellucci

NOORUS ON MINU NAHAS JUBA OLEMA

Olenemata teie vanusest, soovite kindlasti, et teie nahk oleks nooruslik ja ilus. Seepärast hoolitsetegi oma toidulaua eest, teete sporti ja kasutate kosmeetikat, mis toidab teie nahka ja muudab selle siledamaks! Uus NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER kortsudevastane tootesari aitab teil seda saavutada!

 

KORTSUDEVASTANE PÄEVAKREEMPäevakreem on üks peamistest toodetest, mida on vaja oma naha eest hoolitsemiseks. Seepärast on õige päevakreemi valimine väga oluline. Millised on NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER kortsudevastase päevakreemi eelised?
  • Hüaluroonhappe ja kollageeniga koostis – ainulaadne koostis, mis stimuleerib naharakke tootma ise hüaluroonhapet ja kollageeni, mis täidavad kortse seestpoolt. Tänu sellele on teie nahk rohkem pingul ja elastsem ning kortsud vähem nähtavad.
  • UVA/UVB (SPF 15) filtrite süsteem aitab kaitsta nahka UV-kiirgusest põhjustatud naharakkude kahjustuste ja nahatooni muutuse eest.

 

KORTSUDEVASTANE PÄEVAKREEM

KORTSUDEVASTASED SEERUMIPÄRLID

KORTSUDEVASTASED SEERUMIPÄRLID

Kas soovite oma nahka veelgi rohkem toita? Siis valige seerumipärlid! NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER tootesarja kuuluvad seerumipärlid pakuvad intensiivset ja kontsentreeritud kortsudevastast hooldust, mida saate kasutada nii päeval kui ka öösel. Pärast jaoturi vajutamist muutuvad pärlid värskelt aktiveeritud seerumiks, mis sisaldab looduslikke koostisaineid, nagu hüaluroonhape ja kollageen.

Tulemus? Kortsud muutuvad vähem nähtavaks, nahk on niisutatud ja muutub taas nooruslikumaks.

KORTSUDEVASTANE ÖÖKREEM

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER tootesarja kuulub veel kaks ainulaadset toodet. Hüaluroonhappe ja kollageeniga kortsudevastane öökreem.

  • Täidab ja vähendab kortse.
  • Pinguldab nahka.
  • Nahk muutub siidisemaks ja siledamaks.
  • Uuenduslik koostis võimaldab nahal une ajal taastuda, tagades samal ajal intensiivse niisutuse.

KORTSUDEVASTANE ÖÖKREEM

KORTSUDEVASTANE SILMAKREEM

KORTSUDEVASTANE SILMAKREEM

Uuenduslik koostis sisaldab kahte koostisosa, mis aktiveerivad nahka, et see toodaks ise hüaluroonhapet ja kollageeni. Toodet on dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud ning see sobib ka läätsekandjatele.

Kortsudevastane silmaümbruskreem võitleb teie silmade ümbruses olevate kortsude ja peenikeste joontega, mida toote regulaarsel kasutamisel täidetakse ja silutakse. Nahk on niisutatud, pringim ja värskem.